Kadenciją baigusį V. Grubliauską išlydėjo plojimais | Diena.lt

KADENCIJĄ BAIGUSĮ V. GRUBLIAUSKĄ IŠLYDĖJO PLOJIMAIS

Paskutiniame šios kadencijos Klaipėdos tarybos posėdyje buvo visko – emocijų, aštrių replikų, jausmingų atsisveikinimų ir viltingų linkėjimų.

Tarybos nariai pritarė Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko ataskaitai ir kadenciją baigusiam uostamiesčio vadovui padėkojo plojimais.

„Mes visa tai padarėme kartu“, – vardindamas nuveiktus darbus akcentavo V. Grubliauskas.

Jis priminė, kad ši taryba turėjo įveikti daugybę išbandymų – prasidėjus koronaviruso pandemijai, uostamiestis buvo priešakinėse linijose.

Meras priminė, kaip taryba išmoko dirbti nuotoliniu būdu per karantiną, sutelkė pečius rūpinantis Ukrainos karo pabėgėliais, susitarė miesto ligoninių sujungimo klausimais.

„Galvoju – ar pirma atsiprašyti, ar padėkoti? Pirmiausia gal norėčiau padėkoti jums visiems. Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę dirbti kartu su jumis drauge“, – kalbėjo V. Grubliauskas.

Tarnyba baigėsi, bet tarnystė miestui tęsiasi. Branginkite žmones ir mylėkite Klaipėdą.

Dvylika metų uostamiesčiui vadovavęs V. Grubliauskas padėkojo ne tik politikams, bet ir savivaldybės administracijai už darbą.

„Tarnyba baigėsi, bet tarnystė miestui tęsiasi. Branginkite žmones ir mylėkite Klaipėdą“, – taip į būsimą merą Arvydą Vaitkų kreipėsi V. Grubliauskas.

Paskutinis klausimas, kurį sprendė taryba, ar pritarti siūlymui padidinti vicemerų pareigybių skaičių.

Tokiu sprendimu nustatoma, kad mero politinio, asmeninio pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigybių skaičius didėja iki aštuonių. Atsiranda trys vicemerų pareigybės, taip pat savivaldybės tarybos posėdžių sekretoriaus pareigybė.

„Gyvenimas parodys, kur ko trūksta, o kur ko per daug. Būsimam merui nepavydžiu, bet linkiu kuo geriausios kloties“, – palinkėjo V. Grubliauskas.

Taryba pritarė siūlymui ir padėkojo V. Grubliauskui už darbą.

„Prieš dvylika metų, kai mano dukra į inauguraciją atnešė trimitą, ji tuo metu ėjo į pirmąją klasę. Dabar ji eina jau į dvyliktą. O aš šiandien baigiu savo dvyliktąją klasę. Nenoriu sakyti, kad būsimas meras dar tik pradeda savo pirmąją klasę, bet jam daug kas bus nauja. Jūs turite dar laiko. Kokius ketverius metus. Linkiu išmintingų sprendimų ir kilnios tarnystės miesto labui“, – įteikdamas A. Vaitkui Klaipėdos miesto vėliavą kalbėjo V. Grubliauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (64)

vai vai

Rado progą dukrą priminti. Ar ne didžiausias nusikaltimas su išgręžtom smegenim senam diedui pijokui su dar didesne išsigimėle vaikus į pasaulį paleisti iš anksto žinant, kad jie bus defektyvūs, bjaurūs, nenormalūs ir bus didelė našta visuomenei? GĖDA. Išsigimėlių veisėjas nuropoja nuo lovio ir drįsta priminti, kad užveisė dar už save didesnių degradų. Fui. Koks dugnas ir purvas, degradų kultūra.

Marius

Uz nustekenta Klaipeda , reikejo islydet spyriu siknon.

Tam, kuris save vadina nedėkingu šunsnukiu

Norėčiau žinoti, kokios gatvės degradas esate, kad sprendžiat už visus degradus? Sakot , kad Grubliausko vadovaujama savivaldybė buvo nekartą pripažinta geriausia? Tai tiesa, bet pamiršote pridurti kas pripažino. Ogi laisvosios rinkos institutas, tas pats, kieno rekomendacijomis Skvernelio vyriausybė sodros mokesčius nuo darbdavių perkėlė ant dirbančiųjų, ko nėra aplinkinėse šalyse.Tamstos pyktis dėl Grubliausko pralaimėjimo, leidžia manyti, kad esate iš jo kohortos, matomai koks klerkas, praradęs šiltą vietelę. O dėl "degradų", tai pats puikiausiai atitinkat šitą apibūdinimą
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS