Naktinėse uostamiesčio gatvėse – dūzgės? | Diena.lt

NAKTINĖSE UOSTAMIESČIO GATVĖSE – DŪZGĖS?

Šį vakarą šalia Vasaros estrados susirinkę automobilininkai po kelias valandas truksiančio renginio ketina dalyvius pakviesti naktiniam pasivažinėjimui po Klaipėdą. Leidimą renginiui davę savivaldybės valdininkai ir policijos pareigūnai apie tokį ketinimą nė nenutuokė.

Klaipėda visą vasarą kenčia nuo naktimis griaudėjančių automobilių bei motociklų variklių griausmo. Tačiau šį sykį drumsti ramybę jie galės oficialiai.

Vasaros estradoje rengiamame automobilininkų vasaros sezono pabaigime dalyvauti užsiregistravo apie 100 dalyvių.

Galima tik įsivaizduoti, koks galėtų būti griausmas, jeigu po renginio, kurio pabaiga numatyta apie 21 val., jie visi pajudėtų Klaipėdos gatvėmis.

Leidimą surengti šį atsisveikinimą su vasara pasirašė Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus Administracinės veiklos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis. Tačiau jis tvirtino nieko nežinąs apie naktinį pasivažinėjimą.

Policijos viešosios tvarkos tarnybos vadovas Andrius Leliuga taip pat patikino, kad tvarkai palaikyti skirtas policijos ekipažas prie estrados nuo 17 iki 21 val.

Tad devintą vakaro pareigūnai iš šios vietos išvažiuos. Policininkų palydos miesto gatvėmis neprašyta ir apie tai pareigūnai neinformuoti.

Renginio organizatorius Edmundas Dargis vakar sulaukė nemažai skambučių iš valdiškų institucijų. Jis prisipažino supratęs, kad pažadėdamas dalyviams pasivažinėjimą po naktinę Klaipėdą kiek persistengė.

"Pats gyvenu Herkaus Manto gatvėje ir kiekvieną vakarą girdžiu variklių garsus. Jie mane nervina nė kiek ne mažiau nei kitus klaipėdiečius. Į programą įrašydami pasivažinėjimą po naktinę Klaipėdą neturėjome omenyje visų dalyvių kolonos važiavimo. Norėjome tik paraginti svečius iškart po renginio neišsiskirstyti, dar pabūti Klaipėdoje, aplankyti įdomiausias miesto vietas. Jie tiesiog įsilies į bendrą transporto priemonių eismą miesto gatvėse. Aš padarysiu viską, kad klaipėdiečiai mums neturėtų priekaištų dėl sukelto triukšmo", – tvirtino E.Dargis.

Jis patikino, kad dalyvauti renginyje neužsiregistravo nė vienas motociklininkas, tad tikėtina, kad net jeigu vienoje kolonoje važiuos keli automobiliai, jie kurtinančio triukšmo nesukels.

Vakar po pietų internete skelbiamoje renginio programoje atsirado pokyčių. Organizatoriai paprašė dalyvių, po renginio liksiančių Klaipėdoje, netriukšmauti važinėjant uostamiesčio gatvėmis.

Tiesa, policininkų paprašyta renginio dalyvius palydėti iki P.Lideikio gatvės.

"Savaitgalį, o ypač šeštadienį turėsime tiek renginių, kad nelabai suprantame, kaip juos visus "uždengti". Bangų gatvėje vyks renginys, teks stebėti, ar visi jo dalyviai vairuos blaivūs, Gargžduose – reikšmingos futbolo varžybos, prie karjerų vyks automobilių ralis, o dar Vasaros estrados renginys. Tad mūsų žmonėms teks gerokai paplušėti. Turėsime apsispręsti, kur gali būti daugiausia problemų. Tikrai dirbsime ir tikrai žiūrėsime, kad būtų tvarka gatvėse ir keliuose", – patikino Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

oi oi oi

Paaaasaaaaulio pabaiga!:D).O jei rimtai tai ar jums neatrodo kad ta kova su triukšmu jau nenormaliai atrodo? Nervus taisykit, ponai, nervus.O jei nenorite mieste gyventi - rinkitės kitą vietą.Tylesnę.Yra kiek nori..

Xy

Nezinau kaip jums, bet man duzges siejasi su oksiku, narkotikais ir ismetimais is didelio aukscio

Vėtra

Smarvės ir triukšmo pasirodo dar mažai Klaipėdoje. Bepročiai valdžioje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS