Ne visos Klaipėdos politikų kelionės – būtinos | Diena.lt

NE VISOS KLAIPĖDOS POLITIKŲ KELIONĖS – BŪTINOS

Ypatingas laikas verčia skrupulingai skaičiuoti miesto pinigus, todėl kvietimai ir norai dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose renginiuose kiekvieną kartą vertinami specialios komisijos narių. Praėjusios savaitės pabaigoje Klaipėdos meras ir jo pavaduotojai svarstė penkių išvykų galimybes.

Ypatingas laikas verčia skrupulingai skaičiuoti miesto pinigus, todėl kvietimai ir norai dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose renginiuose kiekvieną kartą vertinami specialios komisijos narių. Praėjusios savaitės pabaigoje Klaipėdos meras ir jo pavaduotojai svarstė penkių išvykų galimybes.

Miesto savivaldybės komandiruočių į užsienį tikslingumui nustatyti komisija, pasak mero Vytauto Grubliausko, dirbo įtemptai ir vaisingai – išnagrinėjo penkis klausimus.

Klaipėdos meras kviečiamas dalyvauti pasaulio metų parlamentiniame kasmečiame viršūnių susitikime, kuris vyks Lenkijos mieste Katovicuose. Nuspręsta, kad V.Grubliauskas į šį renginį nevyks ir dalyvaus jame nuotoliniu būdu.

Kitas kvietimas deleguotas vicemerui Arvydui Cesiuliui į birželio pradžioje Suomijoje vyksiantį renginį "Eurocities 22". Nuspręsta prie jo jungtis nuotoliniu būdu, neišvažiuojant iš Klaipėdos.

Kovo pabaigoje Amsterdame vyks tarptautinis projektas "Intertraffic". Jame dalyvaus įstaigą "Klaipėdos keleivinis transportas" valdantys asmenys – du valdybos nariai ir vicemeras Arūnas Barbšys. Komandiruotės išlaidos bus apmokėtos iš ES projekto lėšų, todėl vyrų kelionė miesto biudžeto nepaplonins.

Dviejų Klaipėdos jaunimo organizacijų atstovai išleisti važiuoti į Portugalijoje pirmąją balandžio savaitę vyksiantį jaunimo renginį. Ši komandiruotė taip pat bus apmokėta projektui skirtomis lėšomis.

Aplinkos apsaugos skyriaus darbuotojai leista važiuoti į Vengrijoje vyksiantį "ES Interreg Europe 2014–2022" partnerių susitikimą, vyksiantį kovo paskutinėmis dienomis. Šiai kelionei taip pat biudžeto lėšų nereikės, todėl pritarta dalyvavimui šiame tarptautiniame projekte.

"Gyvenimas nestovi vietoje, kad ir kaip kam atrodo, bet kai kuriuose renginiuose turime dalyvauti, turime dalintis ir semtis patirties. Esminis klausimas, kad tik būtų taika, o visa kita bus paprasčiau", – kalbėjo V.Grubliauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Apie mobilumą

Kas kaip tą supranta. O iš politikų tai vieni paradoksai, nes skrenda boingais atstumus, kurie įveikiami pėstute, o kukurūznikus pasiima šiaip, dėl pramogos, kad iš viršaus geriau matytų, kur kokia moteriškutė geriau morkas augina ir riebesnį paršą paslapčia peni - žinos kur nukreipti turistinius kelius artimoje ateityje ir kur uždės mokesčius ir vėliau perims perspektyvų "verslą", kurio ašis - kaip visada - už dyką dirbančios moteriškutės. Kitaip juk kaip? Jokių kitų konkurencinių pranašumų ant Lietuvos kaip ir nėra. Tik stebuklingos moteriškutės, katros ir audžia, ir sėja, ir akėja, ir remontus pačios pasidaro, ir vaikus pačios užaugina ir dar viršininkui naktimis buhalterinę apskaitą sutvarko - nemokamai, žinoma, už teisę nebūt išvarytai kur nors ten, kur nė koks gyvas padaras negyvena ir kur neabejotinai iškart prisistatys naujas "viršininkas" ir lieps košę iš kirvio išvirti.

o Barbšys

moka kokią užsienio kalbą (ne rusų žinoma), kad vyks turistauti? :)

Aš ėjau į politiką

kad galėčiau laisvai keliauti už jūsų pinigus, tautiečiai. O ko jūs tikėjotės? Kad kabinete sėdėsiu? Eikit ir jūs į politiką - pamatysit, kokia Aukso Gysla ten. Man - viskas. Jums - nieko. Tai yra faktas, ir kitaip nebus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS