Pajūryje prireiks rūbų nuo lietaus ir vėjo | Diena.lt

PAJŪRYJE PRIREIKS RŪBŲ NUO LIETAUS IR VĖJO

Antroji rugsėjo savaitė nepaliks vilčių pasimėgauti maloniais orais. Sinoptikai pranašauja lietų ir smarkius vėjus. Yra vilties, kad po bjauriais orais kamuosiančios savaitės išeiginės dienos pajūrio gyventojus nudžiugins giedra ir šiluma.

Šis savaitgalis bus nemalonus – laukiama lietaus, oras bus vėsus.

Šiandien kartkartėmis gali palyti, šils iki 17–19 laipsnių, bet po giedros nakties išauš lietingas sekmadienis – dieną termometrai pajūryje rodys vos 15–17 laipsnių aukščiau nulio.

Pirmadienį pamažu stiprės pietvakarių ir vakarų vėjas, dieną numatomas lietus, oro temperatūra bus tokia pat, kaip ir sekmadienį.

Antradienį vėjas įsisiautės. Dieną gūsiais jo greitis sieks 15–20 m/s, žymesnio lietaus nelaukiama, oro temperatūra laikysis ties 16–18 laipsnių padala.

Trečiadienio naktį ir dieną vis dar siautės stiprūs ir gūsingi vėjai, naktį lietaus gali ir nebūti, bet sinoptikai teigia, kad dieną tikrai lis.

Oro temperatūra pakils iki 17–19 laipsnių.

Ketvirtadienio naktį pietvakarių ir vakarų vėjas siautės pajūryje, jo greitis gali siekti ir 22 m/s, dieną papūs silpnesnis vakaris, numatomas vėjo greitis – 13–18 m/s, naktį lis, dieną tikėtini tik negausūs krituliai. Naktį termometrai rodys 14–16, dieną – 15–17 laipsnių šilumos.

Penktadienis jau teiks vilčių sulaukti geresnių orų, pietvakarių vėjo greitis gali siekti iki 15 m/s, žymesnio lietaus nenumatoma, dieną šils iki 15–17 laipsnių.

Šios savaitgalio prognozės rodo, kad per kitas išeigines prisiminsime vasarą – vėjas nurims, lietus atsitrauks, oras šils iki 20 laipsnių.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS