Iš policijos – į seniūno kėdę | Diena.lt

IŠ POLICIJOS – Į SENIŪNO KĖDĘ

Uostamiesčio policijoje ilgus metus dirbęs Licencijavimo poskyrio viršininkas Žigintas Narmontas jau šio mėnesio gale pradės naują gyvenimo etapą. Jis Jis laimėjo konkursą ir veikiausiai taps gimtosios Kretingalės seniūnu.

Konkursas įvyko pirmosiomis šio mėnesio dienomis, į seniūno postą pretendavo septyni asmenys.

Laimėtoju tapo nuo gimimo šiame miestelyje gyvenantis Ž.Narmontas. Jis policijoje jau tarnauja 25 metus, tad palikdamas tarnybą gaus pareigūno pensiją.

Ž.Narmontas neslėpė jau senokai žvalgęsis į gimtosios Kretingalės seniūno kėdę. Reali galimybė atsirado, kai per 20 metų dirbęs seniūnas buvo palydėtas į pensiją.

"Kol kas reikia palaukti. Kaip bus, taip bus. Po konkurso rezultatų paskelbimo dvi savaitės skirtos apskųsti konkursą. Po to kelias dienas truks kitokios procedūros. Jeigu viskas vyks be sutrikimų, seniūnijoje dirbti turėčiau pradėti spalio 24 d. Ten lauks labai įvairūs iššūkiai, nuo paprasčiausių iki grandiozinių. Žmonėms kyla klausimų, kodėl bala telkšo prie parduotuvės durų ir kodėl Karklėje nėra automobilių stovėjimo aikštelės. Tai vienintelė Lietuvoje seniūnija, turinti pajūrį", – kalbėjo sunkumų naujame darbe nesibaiminantis kretingališkis.

50-metis Ž.Narmontas su žmona turi tris vaikus, vyresnieji jau išėjo iš tėvų namų, mokyklą dar lanko jaunėlis. Poros sodyba kartą buvo pripažinta gražiausiai tvarkoma Kretingalėje.

Licencijavimo poskyrio vadovo pareigoms taip pat bus skelbiamas konkursas.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Walther PP

Garsios milicininkų dinastijos atstovas išėjo į pensiją.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS