Prieš techninę apžiūrą uostamiestyje – mašinų vėdinimas | Diena.lt

PRIEŠ TECHNINĘ APŽIŪRĄ UOSTAMIESTYJE – MAŠINŲ VĖDINIMAS

Nors gyvenimas staiga paspaudė stabdžio pedalą, kai kur kasdienybės ratas sukasi įprastu ritmu. Įprastai vyksta ir techninė transporto priemonių apžiūra.

Bendrovės "Transkona" direktorius Algimantas Idzelis patikino, kad techninės apžiūros vykdomos, šis procesas nėra sustojęs, tiesa, tikrintojai saugosi patys ir saugo savo klientų sveikatą.

Darbuotojai turi galimybę dezinfekuoti rankas, kai kurie jų dirba su kaukėmis.

Svarbiausia naujiena – vairuotojai patys nebedalyvauja apžiūros procese, jie į apžiūros salę nebeįleidžiami.

Naujovė: automobilių savininkai dabar turi palaukti tikrintojų sprendimo lauke. (Vytauto Liaudanskio nuotr.)

Prieš apžiūrą atidaromos visos automobilio durelės, jis kelias minutes vėdinamas, savininkas perduoda automobilį darbuotojams, o pats apeina pastatą aplinkui ir laukia apžiūros pabaigos. Kontrolierius patikrina transporto priemonę, jei nustato trūkumų, paaiškina per poros metrų atstumą juos savininkui arba atiduoda naują techninės apžiūros pažymą.

"Dirbame normaliai, tvarkingai, neskubėdami. Mūsų žmonės turi visas priemones, naudoja kaukes, pirštines ir visa kita. Į kasas leidžiame tik po vieną žmogų, kad klientai nesistumdytų ir neturėtų artimo kontakto. Nusiskundimų iš vairuotojų dėl mūsų darbo nėra. Kol kas jokių problemų kaip ir nėra, tiesa, šiomis dienomis darbo sumažėjo nuo 30 iki 50 procentų", – pasakojo "Transkonos" direktorius.

Techninės apžiūros laikas dėl karantino nėra nukeliamas. Jeigu žmogus privalo nekelti iš namų kojos, o tuo metu ateina laikas atlikti automobilio apžiūrą, šią prievolę jis gali atidėti.

Kai baigiasi apribojimo metas, transporto priemonės savininkas gali sumokėti tris eurus, gauna leidimą vieną parą Klaipėdos zonoje atvažiuoti į "Transkoną".

Netikėta: techninių apžiūrų stotyse atsirado naujų perspėjimų. (Vytauto Liaudanskio nuotr.)

Tokią procedūrą galima atlikti ir internetu. Tai nėra naujiena, tokia tvarka galioja jau ne pirmus metus.

A.Idzelis neslėpė pastarosiomis dienomis sulaukiantis daug skambučių, žmonės domisi, ar bendrovė dirba.

Paaiškėjo, kad daugybė žmonių painioja technines apžiūras atliekančią "Transkoną" su valstybine įmone "Regitra", kuri egzaminuoja būsimus vairuotojus, įregistruoja ir išregistruoja transporto priemones, suteikia joms valstybinius numerius, išduoda vairuotojo pažymėjimus, teikia kai kuriuos duomenis.

Karantino metu "Regitra" klientus aptarnauja tik internetu, todėl šios įstaigos durys užrakintos.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

xxxxx

Nu blee, o is kur man zinot kad jie neuzsikrete tie darbuotojai, buvo kalbeje per tv kad atides TA o db taip iseina dar ir pamoket baudu teks. Kodel karantino metu as turiu rizikuot savo ir savo seimos sveikata????

Aliosa

Tokiomis salygomis tech apziura jau puota maro metu.turetu buti laikinai sustabdytos tos apziuros ir leista eksplotuot be ju.nebepades jau buvo apziura nebuvo ir t.t.

Jurgis

Labai gerai, visda taip turetu buti. Paduodi raktus ir lauki.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS