Uostamiestyje baltos žiemos teks palaukti | Diena.lt

UOSTAMIESTYJE BALTOS ŽIEMOS TEKS PALAUKTI

Tuo metu, kai didžioji Lietuvos dalis džiaugsis pirmuoju sniegu, klaipėdiečiai bus priversti gūžtis ir šviesesnių dienų nesulauks, nes dar neatšalusi jūra mūsų krašte lems teigiamą temperatūrą ir stiprius vėjus.

Šeštadienį ryte klaipėdiečiai gali nustebti pamatę nulaužtų medžių šakų, išvartytų šiukšliadėžių, nes naktį vėjo greitis bus siekęs iki 24 m/s.

Diena nevilios pasivaikščioti, o eglutės įžiebimas Klaipėdoje bus žvarbus. Oras šils vos iki 2–4 laipsnių, visą dieną numatomas stiprokas 15–18 m/s vėjas, taip pat nedidelis lietus.

Sekmadienis prognozuojamas be kritulių, vakarų ir pietvakarių vėjas susilpnės iki 7–12 m/s, oro temperatūra išliks vos teigiama.

Pirmadienį vėl lis, pūs 8–13 m/s pietvakarių vėjas.

Antradienį vėjas vėl suksis iš šiaurės ir šiaurės vakarų, jo gūsiai bus nemalonūs, iki 15–17 m/s, tikimasi, kad dieną žymesnių kritulių nesulauksime: oras bus šiltėlesnis, termometrai rodys 5–7 laipsnius šilumos.

Trečiadienį vakarų ir pietvakarių vėjas dieną silps, jo greitis sieks 10–15 m/s, dieną galimas nedidelis lietus, gali šilti iki 6–8 laipsnių aukščiau nulio.

Ketvirtadienis gali būti maloniausias kitą savaitę, vėjas vos vos silpnės, lietaus nelaukiama, oro temperatūra išliks gana aukšta, iki 8 laipsnių.

Sinoptikai kol kas mano, kad oras pamažu vės, bet tikros žiemos pajūryje pažadėti dar negali.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Sėkmė darbo namuose iš namų metu

Lengvai dirbdamas ne visą darbo dieną internetu iš namų per passtarąsias 4 savaites gavau 25836 USD, nes lengvai dirbau namuose iš namų. Aš esu nuolatinis studentas, dirbu ne visą darbo dieną iš namų ir uždirbu daugiau pajamų. Aš lengvai kasdien dirbu nuo 3 iki 4 valandų. dieną laisvalaikiu. visi gali atlikti šį darbą ir uždirbti daugiau pajamų ne visą darbo dieną internete, tiesiog atidarykite šią nuorodą ir vykdykite instrukcijas ... ..................>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­­a­­s­­h­­F­l­o­w­7­7.C­o­m

gyventoja

kaip visada purvas ir pliurzė

SUSIJUSIOS NAUJIENOS