Uostamiestyje prasidėjo karių pratybos | Diena.lt

UOSTAMIESTYJE PRASIDĖJO KARIŲ PRATYBOS

Pirmadienį Klaipėdoje prasidėjo karių pratybos, kurios vyks iki pat gegužės 5-osios. Jų metu kariai mokysis žvalgybos, pastatuose aidės šratasvydžio šūviai. Klaipėdiečiai raginami nebijoti, esą tai tik įprasti mokymai.

Nors faktiškai pratybos prasidėjo vakar, realiai mieste kariai pasirodys tik sekmadienį, veikiausiai tamsiu paros metu.

"Pratybos prasidėjo pirmadienį, bet kariai į miestą išeis tik gegužės 1 d. Šiuo metu vyksta pasiruošimo darbai. Iš tiesų nebus viešinama, ką tiksliai jie darys. Vyks ne viso bataliono pratybos. Tikslus skaičius nenurodomas. Bus naudojami šratasvydžio ginklai, bet šaudys tik pastatuose", – sakė Lietuvos kariuomenės LDE Jono Karolio Chodkevičiaus PB "Žemaitija" LDK Butigeidžio dragūnų bataliono štabo S5 skyriaus civilių ir kariškių bendradarbiavimo specialistė Margarita Melinytė.

Pašnekovės teigimu, pratybų detalių atskleisti negalima. Tačiau klaipėdiečiai karius bei karinį transportą išvys ir pačiame miesto centre.

"Detalės neatskleidžiamos dėl pačių karių, nes jie mokomi žvalgybos, turi mokytis aptikti, surasti. Mieste bus galima pamatyti karinį transportą – karinius visureigius, bet dažniau kariai vaikščios tamsiu paros metu. Galbūt grupelę jų klaipėdiečiai matys ir dieną, ypač Herkaus Manto gatvėje", – užsiminė M.Melinytė.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Snukiai

paslepti kaip budeliu!

Rolandas

Tikiuosi Vadas nepamirš išduoti Pampersus...

LAPE SIAURINE

a tryda praejo
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS