Į miesto centrą – pasiskinti narcizų | Diena.lt

Į MIESTO CENTRĄ – PASISKINTI NARCIZŲ

Antrąją Velykų dieną praeivis užfiksavo Klaipėdos centre miesto pasodintas gėles skynusią senjorę. Moteris vogti gėlių ėjo kartu su anūke.

Liepų ir Mokyklos gatvių viaduko žaliąsias erdves jau keleri metai puošia įvairios svogūninės gėlės.

Užpernai specialiai uostamiesčiui Nyderlandų Karalystės ambasada padovanojo išskirtinę dovaną – tūkstantį tulpių svogūnėlių, iš kurių buvo suformuotas užrašas LT 100.

Tulpių veislę "Gintarinė Lietuva" olandų gėlininkas Janas Ligthartas išvedė Baltijos kelio 25-mečio ir Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai proga.

Tam, kad ši erdvė džiugintų miestiečių akis, Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyrius pernai rudenį pievoje prisodino narcizų svogūnėlių.

"Aš tą močiutę pastebėjau Liepų gatvėje. Pamačiau, kad su anūke ji ramiausiai skina miesto gėles. Sustojau, išlipau iš automobilio ir paklausiau, kam ji vagia miesto, o kartu ir mano, gėles? Dar paklausiau, kodėl moko vaiką vogti? Į tai ponia tik sumurmėjo po nosimi, esą nieko ji nevagia", – pasakojo įvykio liudininkas.

Vyras ėmė fotografuoti vagilę, o ši spruko netoliese esančių garažų link.

"Pamaniau, jog švenčių dienomis būtų beprasmiška kviesti policiją, – kol ji atvažiuos, ponia pradings. Geriausias būdas tokiems ilgapirščiams – viešumas ir visuomenės nepakantumas tokiems dalykams. Ko ši močiutė išmokys savo anūkę? Vogti ir negerbti svetimo turto, svetimo rūpesčio? Savivaldybė pirko, sodino, kad miestas būtų gražesnis", – piktinosi klaipėdietis.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė tikino, jog tai ne pirmas kartas, kai miesto žaliosiose erdvėse ar gėlynuose dingsta už miesto pinigus pirkti augalai.

Reikėtų gėdos lentos.

"Nieko naujo, bet reikia kaip nors juos sugėdinti. Reikėtų gėdos lentos. Gal tuomet žmonėms sąžinė prabiltų. Taip, šiuos narcizus sodinome rudenį, kad žmonėms būtų kur akis paganyti. O kažkas atėjo ir išskynė. Baisu", – patikino I.Šakalienė.

Neseniai vagišiai pridarė kur kas didesnių nuostolių.

"Šalia Danės esančiame dviračių take dingo trys suolai. Nuostolis – tūkstantis eurų. Skulptūrų parke sulaužė, o va, prie dviračių tako iš viso paėmė ir išsivežė. Ko čia stebėtis, kad gėles vagia. Viską vagia", – tikino I.Šakalienė.

Šioje vietoje miesto pinigais buvo įrengta penkiolika suolų.

Rašyti komentarą
Komentarai (30)

oi oi

koks nusikaltimas! Išgarsino ant viso miesto. O jau smerkimas, o jau bausmių įvairovė..Net kameras prie lysvės siūlo statyti(nu glušas..):D).O jei rimtai taigi ne pardavimui skynė. Pasidžiaugti. Kartu su anūkėle.Taigi grožis.. Vagys vagia ne taip. Pažiūrėkit kaip babytės-komersantės prie prekybcentrių susėdę kiekvieną dieną su narcizais ar kitom gėlėm sėdi. Ir vis ,,iš savo daržo iš savo daržo". O iš tikrųjų - iš miesto ar kaimyno gėlyno. Kada jos tam savo darže būna jei kiekvieną mielą dieną per mėnesį toj pačioj savo prekybos vietoj tupi? :D). O jei norit tikrą vagį pagaut tai pateikite už kiek ir kokius medžių sodinukus perka miesto ūkio sukučiai(nuo žodžio sukti), ir kiek bei kur juos pasodina Šikalienė. Man tai žema taip močiutę ,,sudirbti " ir dar būti didvyriu ,,baisų vagį" pagavusiu(reikėjo sudrausminti ir išaiškinti..).Tikras liberasudžius

Vėtra

Rusiškos paniatkės autoriui, reikia džiaugtis , kad atsiranda pilietiškų , neabejingų žmonių. Jeigu jums atsitiks nelaimė , ir ieškosite liudininkų - nelaukite "stukačių" neatsiras. Jeigu jus užpuls gatvėje , nesišaukite pagalbos - stukačių nėra , visiems viskas dzin. Jeigu matote , kad gėlė išrauta ir nenumesta ar nuskinta - bobučių darbas. Vandalai išrauna ir numeta , tą patį daro supermamyčių atžalos , kol supermamytės naršo išmaniuosiuose .

Skirti reikia

Reikia skirti stukacius ir pilietiskus zmones. Stukaciai buvo sovietu laikais visokie kg-bistai, partijos komiteto klipatos, besireiskiancios dabar....kas tai, visi zino. O tai pilietiskumas, uzsieniuose tai visur nepakantumas , ir labai skatinamas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS