Sulaikyti brangias detales nuo BMW automobilių vogę vyrai | Diena.lt

SULAIKYTI BRANGIAS DETALES NUO BMW AUTOMOBILIŲ VOGĘ VYRAI

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai Palangoje sulaikė du vyrus, kurie įtariami pagrobę visą krūvą brangių automobilių detalių.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai birželio 12-osios naktį susekė ir sulaikė važiuojančius automobiliu du kauniečius. Vaizdo įraše matyti, kaip ginkluoti vyrai sustabdo automobilį ir ant grindinio paguldo jo vairuotoją.

Pasirodo tąkart buvo sulaikytas ir jo bendrininkas. Abu vyrai yra 49 metų. Vienas jų anksčiau teistas už tai, kad vogė automobilių BMW multimedijų įrangą.

Šį kartą jie kurorte apvogė keturis automobilius ir pagrobė atstumo kontrolės daviklius. Nors pareigūnai neatskleidžia, kaip susekė įtariamuosius, galima spėti, kad įtariamieji užkibo ant jiems tyčia palikto masalo.

Vėliau į policiją kreipėsi trijų mašinų savininkai pranešdami apie jiems padarytą žalą.

Neviešo pobūdžio tyrimo veiksmų pareigūnai ėmėsi, kai gegužės 10-osios naktį Klaipėdoje iš saugomos automobilių stovėjimo aikštelės nuo aštuonių BMW buvo pavogti jų išmanieji radarai (ASC davikliai).

Tada žala buvo įvertinta beveik 30 tūkst. eurų.

Neseniai Kaune, naujų automobilių pardavimo salone, buvo įvykdytas analogiškas nusikaltimas. Ir vėl buvo apvogti aštuoni BMW.

Esama įtarimų, kad ir šį nusikaltimą įvykdė tie patys asmenys.

Be to, pareigūnai aiškinasi, ar šie asmenys galėjo įvykdyti ir kitas panašias vagystes, kai Klaipėdos apskrityje buvo apvogti brangūs automobiliai, savininkai pasigesdavo vairų, multimedijos, žibintų bei kitų daug kainuojančių detalių.

Teismo sprendimu, abu įtariamieji suimti trims mėnesiams.

Už didelės vertės svetimo turto pagrobimą arba vagystę, dalyvaujant bendrininkų grupėje, įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki 8 metų.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS