Koronavirusas uostamiestyje nė motais: naktį į kelią – tiesiai nuo užstalės | Diena.lt

KORONAVIRUSAS UOSTAMIESTYJE NĖ MOTAIS: NAKTĮ Į KELIĄ – TIESIAI NUO UŽSTALĖS

Naujos radikaliai visus gyvenimo įpročius pakeitusios karantino sąlygos kai kuriems vairuotojams leido pajusti nebaudžiamumą. Kelių policininkai tikina – nepaisant gausybės naujų užduočių, keliuose ir gatvėse vykdoma griežta kontrolė.

Neblaivių vairuotojų nesumažėjo, o kai kurie jų net viršija girtumo rekordus.

Naktį į trečiadienį, apie pirmą val., Kretingos rajone, Barzdžių kaime, policininkai sustabdė automobilį "Opel Zafira".

Apie neblaivų vairuotoją policininkams pranešė vietos gyventojai.

29-erių vairuotojas buvo girtas kaip dūmas. Pirmą kartą papūtęs į alkoholio matuoklį jis netrukus pamatė 3,2 prom. skaičių.

Pranešu, kad kontrolė keliuose bus ir toliau vykdoma. Pažeidimus fiksuosime bekontakčiu būdu.

Po ketvirčio valandos vaikinui leista pūsti dar kartą. Matuoklis parodė 3,16 prom. Tai nepakeitė pažeidėjo padėties, nuo baudžiamosios atsakomybės šiam vietos gyventojui išsisukti nepavyks.

Dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo policininkams viena diena anksčiau.

Naktį į antradienį, apie 2 val., uostamiesčio kelių policininkai lydėjo stambiagabaritį krovinį iš Klaipėdos uosto į Telšių rajoną.

Plungės rajone, kelyje Palanga–Šiauliai, policininkams teko rodyti vėlyviems keliautojams pasitraukti į šalikelę. Prasilenkdami su vienu sustojusiu automobiliu policininkai ėmė įtarti, kad jo vairuotojas neblaivus.

Patikrinę vyro blaivumą pareigūnai tuo įsitikino – matuoklis rodė 1,86 prom. Vairuotojas neneigė kaltės.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos viršininkas Mindaugas Džermeika svarstė, kad nemažai vairuotojų įsitikinę, jog pareigūnams dabar rūpi ne pažeidimai keliuose, be to, jie nebevykdys patikrinimų vengdami tiesioginių kontaktų su vairuojančiaisiais.

Mindaugas Džermeika / Redakcijos archyvo nuotr.

"Pranešu, kad kontrolė keliuose bus ir toliau vykdoma. Darbo pobūdis keičiasi. Pažeidimus fiksuosime bekontakčiu būdu", – patikino M.Džermeika.

Tai reiškia, kad neuniformuoti kelių policininkai gatvėmis važinės policijos ženklais nepažymėtais automobiliais ir fiksuos pažeidimus.

Šiuo metu pavyksta užfiksuoti daugiau pažeidimų, kurių nesisekė pastebėti anksčiau, kai policininkai važinėjo pažymėtais automobiliais: chuliganiško vairavimo, pavojingo manevravimo, pėsčiųjų nepraleidimo perėjose, kalbėjimo telefonais vairuojant atvejus.

Maždaug po savaitės pažeidėjai sulauks pranešimų apie paskirtas nuobaudas, jų faktą patvirtins policijos vaizdo registratorių įrašai.

Jeigu neviešo patruliavimo metu kyla įtarimų, kad vairuotojas gali būti neblaivus, susisiekiama su kitu kelių policijos ekipažu, kuris stabdo automobilį ir imasi tikrinti vairuotojo būklę.

Pastarosiomis dienomis kiekvienas ekipažas fiksuoja apie 15 pažeidimų.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Įdomu

Netyčia pervalkoje partrenkes merga,iššokusia į gatvę, nuteisiamas jaunas žmogus, kuriam visas gyvenimas prieš akis. Tuo tarpu mergina išprievartavęs jurbarko gyvulys pasitenkino atostogomis pas mamytę. Esu įsitikinęs, kad ir šitų girtuoklių nenubaus. Nes pas mus baudžia, sodina, ir pūdo tik nekaltus, o tikrieji banditai paleidžiami į laisvę. Baisiau negu prie sovietų. Tada buvo aišku už ką sodina ir baudžia, o dabar...

Taigi

Per pėščiūjų perėja nutrenktas žmogus Taikos prospekte ,tarp paryžiaus komūnos ir sausio penkioliktos.

Anonimas

DDDDD daryt rek ???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS