Kurortas jau atviliojo vagių | Diena.lt

KURORTAS JAU ATVILIOJO VAGIŲ

Brangių automobilių detalių vagys, prieš kelias dienas siautę uostamiestyje, sekmadienį pridarė nuostolių trijų mašinų savininkams Palangoje.

Pirmasis pranešimas apie automobilio "Porsche Cayenne" priekinių žibintų vagystę Palangos policininkus pasiekė ryte, šiek tiek po 8 val.

Žmogus policininkams pranešė, kad apie vagystę sužinojo iš kaimynės. Nukentėjusysis pareigūnams teigė patyręs 2,5 tūkst. eurų žalą.

Po vidurdienio į policiją paskambino kitas tokio paties modelio automobilio savininkas. Jo "Porsche Cayenne" stovėjo Vytauto gatvėje.

Nusikaltėliai išmontavo priekinius žibintus, žibintų valdymo blokelius ir sugadino priekinį buferį. Nuostolius vyras įvertino 4 tūkst. eurų.

Pirmadienio naktį, apie 4 val., Palangoje, Kretingos gatvėje, vieno namo kieme stovėjusio BMW savininkas taip pat pamatė netekęs žibintų ir grotelių. Šis žmogus pareiškė patyręs 3 tūkst. eurų žalą.

Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas patikino, kad jo vadovaujami pareigūnai ėmėsi labai rimtai tirti šias vagystes.

Peržiūrimi vaizdo kamerų įrašai, apklausiami galimi liudininkai, renkami daiktiniai įrodymai.

Neatmetama galimybė, kad sekmadienį kurorte darbavosi tie patys nusikaltėliai, kurie praėjusią savaitę ieškojo brangių automobilių Klaipėdoje.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Petras

Nei jie ieško nei ką, miega kabinetuose arba važinėja iš vieno galo į kitą be tikslo. Tik labai jau skambiai viršininkas išsireiškė "rimtai tiria vagystes". Artistai, tikrai nieko nesuras, tik draudimas išgelbės.

Kodėl

Nesiunčiami į Palangą ne uniformuoti kriminalistai su nežymėtais automobiliais? Dabar kai visa kriminalinė policija tik apskričių centruose tai kas realiai gaudo?

Dieduks

Jau tu vagiu iesko metai is metu ir jie nepagauti kaip tik sezonas ir siaucia o dar giriasi rimtai dirbama vejai laukuos.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS