L.Stankūnaitės advokatui bylos dėl melo nepradės | Diena.lt

L.STANKŪNAITĖS ADVOKATUI BYLOS DĖL MELO NEPRADĖS

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas atmetė skundą, kuriuo prašyta už melagingus parodymus pradėti ikiteisminį tyrimą Laimutės Stankūnaitės advokatui Gintarui Černiauskui.

Kadangi ikiteisminio tyrimo šiam teisininkui nepradėjo skundą gavę prokurorai bei Klaipėdos miesto apylinkės teismas, apygardos teismą prašyta spręsti, ar taip pasielgta teisėta.
Į teismą kreipėsi ne Kedžių šeimos nariai, o viena jų rėmėja. Moteris į teismą atvyko su būriu aktyvistų, o jos interesus atstovaujanti teisininkė paprašė nusišalinti ne tik skundą nagrinėjusią teisėją, bet ir visą Klaipėdos apygardos teismą.

Nušalinimas buvo atmestas, o teisėja paskelbė neskundžiamą nutartį, kuria atmetė reikalavimą advokato G.Černiausko atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą.

Nutartyje nurodomi keli motyvai. Pareiškėja nėra proceso dalyvė, todėl neturėjo teisės skųstis. Be to, advokatas buvo apklausiamas tiriant pareigūnų veiksmų teisėtumą, o jo paties veiksmai paimant Drąsiaus Kedžio dukrą iš jo sesers Neringos Venckienės nebuvo tiriami. Todėl apklausos metu G.Černiausko veiksmai nebuvo tyrimo objektas.

Ši nutartis yra neskundžiama.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Klaiku

Ar atsiras koks nors teisejas,kuris isdristu nuteisti Cerniauska? Juk tai daug "zinantis" advokatelis,jis,ale, visur elgesi 'teisingai',nors puikiai matome jo "teisinga" elgesi,jis tikrai turetu buti teisemas,bet juk cia Lietuva-svogeriu ir kysininku krastas! Nenusiminkit,kada nors ji nubaus pats gyvenimas.

Lietuvoje

Kai kuriems piliečiams įstatymas negalioja, jie galioja tik paprastiems piliečiams. Tikri tarybiniai laikai, kurie niekur nebuvo išėją.

rr

Kur jau jam prades byla. Viskas cia aisku jau seniai. Jie neigia akivaizdzius dalykus ir viskas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS