Plėšikas „Rybporte“ vėl grasino peiliu | Diena.lt

PLĖŠIKAS „RYBPORTE“ VĖL GRASINO PEILIU

Uostamiesčio policijos pareigūnams teko nelengva užduotis sugauti mažas vieno Klaipėdos mikrorajono parduotuvėles plėšiantį nusikaltėlį.

Vasario 9-ąją įvykdytas parduotuvės Sulupės gatvėje apiplėšimas buvo pakartotas po kiek mažiau nei poros savaičių. Vasario 21-osios vakare panašiai apibūdinamas nusikaltėlis pasirodė kitoje tos pačios gatvės parduotuvėlėje.

19.40 val. į parduotuvę atėjo aukštas vaikinas, veidą dengęs kauke. Jis pagrasino 63 metų pardavėjai peiliu ir pareikalavo rūkalų.

Tuo metu į parduotuvę atėjo klientė, todėl nusikaltėlis paskubino pardavėją atiduoti jam pinigus. Jis pats išėmė iš moters piniginės 60 eurų ir paskubėjo dingti.

Ankstesnis nusikaltimas buvo įvykdytas labai panašiai, plėšikas taip pat dengė veidą kauke, grasino peiliu ir reikalavo pinigų. Tąkart jo grobį sudarė 70 eurų.

Abiems atvejais įtariamasis apibūdinamas panašiai: aukšto ūgio lieknas vaikinas vilkėjo juodą striukę, buvo su mėlynomis džinsinėmis kelnėmis, avėjo juodais sportiniais bateliais.

Nusikaltimo tyrimo ėmėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai.

Nusikaltimas įvykdytas Rybportu (Žvejybos uosto rajonu) vadinamoje miesto dalyje, kuri turi labiausiai kriminogeninio rajono reputaciją.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

to Klaipėdietis

kur garantija, kai legalizavus, apsirūkę, prisibadę nepatrauks nuotykių ieškoti......su peiliais ir kitais įrankiais.....aš nematau tokios garantijos po tam - narkošoms -ne, jų turi nelikti.....kad netrukdytu žmonėms....

o ar ten žvejybos uostas?

konteinerių, malkų prikrauta tenais...

Klaipėdietis

Labai geras pavizdys, kodėl narkotikus reikia legalizuot ir ne bausti žmones už narkotikų vartojima. Tokiems marginalams ne bus prasmės plėšyti žmonių, nes narkotikai kainuos labai mažai. Ir tik ne sakykit, kad jeigu ne baustu už narkotikus ir jei jie kainuotu mažų pinigų, jus taptumete narkomanais. Nepasakokyte man pasakų
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS