Šiurpi nelaimė Kretingos rajone – sudegusiame vilkike rastas apdegusio vairuotojo kūnas | Diena.lt

ŠIURPI NELAIMĖ KRETINGOS RAJONE – SUDEGUSIAME VILKIKE RASTAS APDEGUSIO VAIRUOTOJO KŪNAS

Kretingos rajone savaitgalį įvyko tragedija – vilkiko kabinoje plykstelėjus gaisrui sudegė jo vairuotojas. Kas lėmė gaisrą ir nuo ko įsiplieskė liepsna, dar aiškinamasi.

Apie degančią vilkiko kabiną Žalgirio seniūnijoje, Kluonalių kaime, bendruoju pagalbos telefonu pranešta sekmadienio naktį, apie 2 val.

Vos po kelių minučių pagalbos telefonu vėl skambinta, kažkoks žmogus pranešė, kad įvykio vietoje įvyko sprogimas.

Dar po 10 minučių pranešimas papildytas žinia, kad vilkiko kabinoje gali būti žmogus.

Į individualios įmonės aikštelę vilkikams šalia buvusio sodininkystės ūkio angaro atskubėjo trys ugniagesių autocisternos.

Gelbėtojai pamatė ne vieną, o du liepsnojančius vilkikus. Gaisras buvo greitai užgesintas, o vilkiko DAF kabinoje jie rado sudegusį žmogaus kūną.

Atrodo, kad tai gali būti 52 metų Baltarusijos pilietis.

Gaisro metu sudegė greta stovėjusių vilkikų DAF ir MAN kabinos, apdegė ir apsilydė visos plastmasinės variklio skyriaus dalys ir puspriekabių tentai prie degusių kabinų. Abi transporto priemonės pažymėtos lietuviškais valstybiniais numeriais. Puspriekabėse krovinių nebuvo.

Šioje aikštelėje įrengtas pastatas, kur sudarytos sąlygos sunkvežimių vairuotojams pasigaminti maisto, pasinaudoti kitais patogumais.

Kiti vairuotojai pasakojo ugniagesiams, kad baltarusis taip pat vakarieniavo šiose patalpose. Vėliau vyrai jį parvedė į mašiną ir įlaipino į kabiną. Nors tiesiogiai niekas nesako, kad šis vyras buvo labai girtas, galima įtarti, kad buvo būtent taip.

Pasak liudijimų, šis žmogus labai daug rūkė.

Kol kas neatmetama nė viena gaisro kilimo versija, viena jų – neatsargi žmogaus veikla. Dar nenustatyta, ar vairuotojas kabinoje rūkė, o gal įsijungė kokį nors šildymo prietaisą.

Ugniagesiai tiria gaisro priežastį. Tikėtina, kad sprogo deganti padanga arba degalų bakas.

Kretingos rajono policijos pareigūnai aiškinasi žūties aplinkybes ir priežastį, dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kadangi kūnas labai smarkiai apdegė, tikėtina, kad žuvusiojo asmenybei patvirtinti prireiks DNR testo.

Kol kas apie jo asmenybę sprendžiama tik iš įmonės, kuriai priklausė vilkikas, duomenų. Anot dokumentų, sunkiasvorę mašiną turėjo vairuoti 52-ejų baltarusis. Duomenų palyginimui reikia gauti jo artimiausių giminaičių testo informaciją.

Įmonės vadovas Deividas Žilys pasakojo gerai pažinojęs velionį, šis įmonėje dirbo apie penkerius metus ir buvo gerai vertinamas. D. Žilys patvirtino, kad šis vyras labai daug rūkė.

Turint omenyje pastarojo meto Lietuvos santykius su Baltarusija, nežinia, ar į mūsų pareigūnų užklausą bus atsakyta, kada galima tikėtis atsakymo.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Tadas

Ukrainieciu laikrasciui svarbiausia, kad kroviniu nebuvo.

vilkiko vairuotojas

baisu kai matau ka daro gudragalviai vairuotojiai pvz.su elektros instaliacija ar taupo kad turetu tvarkingas virykles ,o jau nekalbu apie transporto viarslynyku gobsuma taupant.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS