Penktadienį nusikaltėliai pasipelnė iš dar vienos pagyvenusios klaipėdietės, kuri patikėjo padedanti į bėdą patekusiam anūkui.
Į moters laidinį telefoną paskambinę telefoniniai sukčiai sugebėjo apmulkinti 86 metų pensininkę teigdami, kad jis tapo avarijos kaltininku ir sužalojo žmones, kurių gydymui reikalingi pinigai.
Geraširdė moteris atidavė savo santaupas netrukus į jos duris pasibeldusiam nusikaltėlių bendrininkui. Šįkart jų grobis sudarė 11 tūkst. litų.
Atėjūnas gali būti apie 35 metų, 160 – 170 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, kalbėjo lietuviškai.
Kitas klaipėdietis penktadienį papasakojo, kokių gudrybių sukčiai imasi, mulkindami žmones. Vieną dieną paskambinęs nepažįstamas vyras užkalbino į jį kreipdamasis vardu ir pavarde, jis teigė esąs policijos pareigūnas.
Menamas policininkas pradėjo klausinėti, ar klaipėdietis nepažįsta žmogaus, kurio pavardę šis išgirdo pirmą kartą. Po ilgoko pokalbio su ramiai bei pasitikinčiai kalbančiu sukčiumi, šis paklausė ir apie moterį, kurios auka taip pat nepažinojo.
Sukčius dėstė, kad iš pirmojo žmogaus banko sąskaitos didelė pinigų suma buvo pervesta į jo sąskaitą, o netrukus į moters. „Pareigūnas“ neva įtaria, kad į nusikaltimą gali būti įpainioti banko darbuotojai, todėl primygtinai reikalavo neiti į banką.
Įtikinėjimai užtruko, nusikaltėliai buvo besakantys, kur aukai reikės prisistatyti, kai pokalbis staiga nutrūko.
Vyras teigė iškart supratęs, kad jam skambino sukčiai, bet tęsė pokalbį, norėdamas suprasti, kaip jie įkalba ne tik senus, bet ir jaunus žmones atskleisti savo elektroninės bankininkystės kodus. Pasak klaipėdiečio, nusikaltėlis kalbėjo labai sklandžiai, pagarbiai ir gerai išmanydamas reikalo esmę.
Naujausi komentarai