Taikos prospekte – girto maršrutinio autobuso vairuotojo pavojingi manevrai | Diena.lt

TAIKOS PROSPEKTE – GIRTO MARŠRUTINIO AUTOBUSO VAIRUOTOJO PAVOJINGI MANEVRAI

Sekmadienį vakare miesto gatvėmis riedėjo visiškai girto vairuojamas autobusas. Juo žmonės važiavo iš pajūrio.

Policiją iškvietė kažkuris klaipėdietis. Vyras teigė,. Kad vairuotojas pavojingai manevravo, važiavo šaligatviais.

Policininkai 6-ojo maršruto autobusą sustabdė prie Taikos prospekto 104 namo. Autobuso vairuotojas jau buvo bebaigiąs darbą, jam beliko įveikti Smiltelės gatvę.

Paprašytas papūsti į alkoholio matuoklį 57 metų vairuotojas atliko, ko prašomas, prietaisas parodė 2,34 prom.

Po ketvirčio valandos procedūra pakartota. Prietaiso parodymai dar ūgtelėjo – 2,48 prom.

Keleiviams toliau teko važiuoti kitais autobusais. Girtas vairuotojas pateko į areštinę, jis ten praleis dvi paras.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras praras vairuotojo pažymėjimą, gaus nemenką baudą. Paprastai panašiais avejais teismas nusprendžia konfiskuoti girto vairuotojo turtą, vertą transporto priemonės, kurią įvykio metu vairavo. Tikėtina, kad šį kartą bus atsižvelgta į protingumo ir žmoniškumo kriterijus ir šiam vyrui nereikės sumokėti viso autobuso kainos.

Bendrovės „Pajūrio autobusai“ vadovas Leonas Šiaulys pasakojo, kad prasižengęs vairuotojas šioje bendrovėje dirbo keturis mėnesius. Vadovas pažinojo jį anksčiau, buvo girdėjęs apie jo asmenines problemas, tačiau su keleiviais jis elgdavosi korektiškai, buvo stropus ir tvarkingas.

„Kiekvieną kartą sutikęs jam, kaip ir kitiems vairuotojams, aiškindavau, kad girtavimo netoleruojame ir taurelės mėgėjus iškart atleidžiame. Jis mane visada tikindavo, kad niekada nenuvils, juk ne koks piemuo. Spėju, kad jį slėgė psichologinės problemos, bet tai negali pateisinti tokio poelgio. Faktas, kad ryte darbą jis pradėjo blaivus. Spėju, kad vairuotojas išgėrė prieš važiuodamas iš Melnragės, apie tai byloja pakartotinio patikrinimo rezultatas. Bet tai nebeturi reikšmės, gėda yra gėda ir ji tenka visai bendrovei“, – teigė L.Šiaulys.

Bendrovės vadovas pasakojo saugantis įmonės gerą vardą, paskutinį kartą bene prie penkerius metus vairuotojas įpūtė 0,6 prom.

L.Šiaulys tikino, kad miesto žmones maršrutiniais autobusais vežiojančių bendrovių vadovai pažįsta daugumą vairuotojų ir blogą vardą turinčių stengiasi nepriimti. Jis tikino, kad sekmadienį įkliuvusio girto vairuotojo į darbą nebepriims.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Anonimas

Per visa miesta pravaziavo. Kiek galejo nesamoniu pridaryti... Operatyvumas nekoks, nekoks... Kada bus atimtos teises (jei tokias turi) debilams, vazinejantiems savo dviraciais ir keturaciais kledrais gatvemis neaiskiais greiciais ir skleisdami kaukiancius garsus? Zmonems nera poilsio nei diena, nei nakti. Policijos nesimato.

Anonimas

Štai čia ir problema, kai aplinkui pilna tokių, kurie pateisina darbo metu pijokaujančius. O juk jokio pateisinimo čia ir būti negali.

pensininkė

rašote koks atlyginimas toks ir vairuotojas manau neteisinga taip teigti jei sutinki dirbti už tokį atlyginimą tai turi atlikti darbą gerai ir pareigingai o čia prigeri darbo metu vežiodamas keleivius tai jau viršūnė ir pripūsti tiek promilių tai ne gurkšnelis ant paskutinio reiso o gėrimas visą darbo pamainą gal net apsvaigęs pradėjo darbą nes vairuotojai keičiasi mieste tiesiog reiso metu tai vadinasi niekas nepatikrina blaivumo prieš darbą yra tokių įmonių kurios vairuotojus tikrina alkotesteriu ir prieš ir po darbo taip įmone išsivalo nuo mėgstančių išgerti ir rūpinasi keleivių saugumu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS