Uostamiesčio gatvėje – su degtinės buteliu rankoje | Diena.lt

UOSTAMIESČIO GATVĖJE – SU DEGTINĖS BUTELIU RANKOJE

Girto vyro išpuolis Klaipėdos centre nustebino net ir visko mačiusius klaipėdiečius.

Trečiadienio vidurdienį Danės skvere skeryčiojosi smarkiai apgirtęs pusamžis Ispanijos futbolo rinktinės striuke vilkintis vyras. Rankoje jis laikė butelį degtinės.

Pamatęs televizijos darbuotojus, ėmė prie jų kabinėtis, vebleno norintis, kad jį nufilmuotų.

Taip šūkaudamas ir skeryčiodamasis vyras pasiekė Biržos tiltą. Praeiviai girdėjo šį vyrą kalbant, kad viskas nusibodo ir jam nesvarbu, jei kas nors iškvies policiją.

Vyras staiga žengė nuo šaligatvio ant važiuojamosios gatvės dalies, sustojo viduryje tilto ir išplėtė į šonus rankas.

Lengvųjų automobilių vairuotojai stengėsi aplenkti kelią užstojusį žmogų. Tik autobuso vairuotojas pristabdė ir paspaudė garsinį signalą. Tada vyras nusvirduliavo Žvejų gatvės link.

Visą šį vaizdą matę žmonės suko akis į šoną ir skubėjo savo keliais, o viena mergina telefonu filmavo neįprastą vaizdą.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika paaiškino, kad vyras padarė kelis pažeidimus.

Iš nuotraukos nenustatysime, ar neadekvačiai elgėsi ir grėsmę sau bei aplinkiniams kėlė Jonas Jonaitis ar Petras Petraitis.

Eismo saugumo požiūriu, jis nesilaikė reikalavimo nevaikščioti važiuojamąja kelio dalimi. Viešosios tvarkos požiūriu, jis, būdamas girtas, sutrikdė viešąją rimtį.

"Matydami tokį elgesį žmonės turėtų skambinti 112 ir pranešti apie pavojų eismo saugumui bei aplinkiniams. Pareigūnai būtų šį žmogų nuvedę nuo gatvės ir nubaudę už girto pasirodymą viešoje vietoje bei eismo trikdymą. Kadangi tokių skambučių, kaip suprantu, nebuvo, iš nuotraukos nenustatysime, ar neadekvačiai elgėsi ir grėsmę sau bei aplinkiniams kėlė Jonas Jonaitis ar Petras Petraitis", – teigė M.Džermeika.

Pasirodo, policijai apie šį vyrą buvo pranešta, bet kiek anksčiau.

Žmonės prieš 13 val. skambino pagalbos telefonu dukart ir pasakojo, kad Danės skvere girtas, pražilęs, aukštas vyras kabinėjosi prie moterų. Nuvykę į vietą pareigūnai jo nerado.

Gairės: girtas vyras, Biržos tiltas, girtuoklis, tiltas, pagalbos tel
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Anonimui

Pasipisk į šikną TROLI

Anonimas

Idomu ka voks musu pide.rasine valdzia kai Briuselis 2020 metais nutrauks moketi pasalpa Vilniaus atmatoms ?

LoL

Bad Santa
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS