Vėjas užvertė ant namo medį | Diena.lt

VĖJAS UŽVERTĖ ANT NAMO MEDĮ

Pirmadienį vakare įsisiautėjęs vėjas vėl vertė medžius. Šį kartą vienas jų užvirto ant daugiabučio namo ir užrėmė ne vieno balkono duris.

Kovo 4-ąją vėjas ėmė kilti apie 19 val. Vos po ketvirčio valandos klaipėdiečiai ėmė šauktis ugniagesių gelbėtojų pagalbos.

Taikos prospekte didžiulis medis atsirėmė į 13-uoju numeriu pažymėtą namą. Šakos užrėmė daugybės gyventojų balkonus.

Į įvykio vietą buvo pakviesti ir bendrovės“Klaipėdos želdiniai“ darbuotojai. Ugniagesiai lipo kopėčiomis ir padėjo pjaustyti išversto medžio šakas.

Apie 20.30 val. gelbėtojams pranešta, kad Klaipėdos rajone, kelyje Judrėnai-Veiviržėnai ant kelio vėjas nuvertė medį.

Panašiu metu medžiai virto ir ant kelio Klaipėda-Nida, ties Gintaro įlanka, ir netoli Saugų, ia ugniagesiams teko nuo kelio šalinti du medžius.

Vėjas sukėlė grėsmę ir Sportininkų gatve vaikštantiems žmonėms. Antradienį prieš 9 val. ryto ugniagesiams pranešta, kad prie šios gatvės 21 namo medyje įstrigo nuo namo stogo nuplėštas skardos lakštas. Ugniagesiai pasiekė medžio lają automobilinėmis kopėčiomis ir skardą nukėlė.

Rudens ir pavasari audros uostamiestyje atlieka savotiško sanitaro vaidmenį, išversdamos silpnesnius medžius ir nulauždamos šakas.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Onute

Ei ,kur jus medziu gelbetojai,kodel tupit po lova,audra medzius lauzo,pulkit prisirakinkit prie medziu,gal neislauzys.lauzo jusu supuvelius.

Net idomu

nejaugi Kauno diena tuos pacius straipsniu deda savaitei laiko?

Pjauna tik sveikus,

puvėsiai lieka stovėti, todėl ir griūva
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS