Vyrai pajūryje siūlė pareigūnams atlygį Pereiti į pagrindinį turinį

Vyrai pajūryje siūlė pareigūnams atlygį

2015-07-09 09:37

Lietuviai vis dar bando kyšiais spręsti problemas, ypač dažnai tai nutinka girtiems asmenims, kai jie įkliūna policininkams.

Vyrai pajūryje siūlė pareigūnams atlygį
Vyrai pajūryje siūlė pareigūnams atlygį / T. Urbelionio / Fotobanko nuotr.

Lietuviai vis dar bando kyšiais spręsti problemas, ypač dažnai tai nutinka girtiems asmenims, kai jie įkliūna policininkams.

Trečiadieni kelios minutės po penktos ryto Kretingoje, J.Basanavičiaus gatvėje policijos pareigūnai sustabdė lengvąjį automobilį. Dabar nebeaišku, ar vairuotojas pareigūnams sukėlė kokių įtarimų, ar pareigūnai tikrino visus ankstyvus važiuotojus.

1991 metais gimęs vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 1,65 promilės, o tai jau yra vidutinis girtumas.

Vaikinas suprato, kad neteks teisės vairuoti ir gaus didelę baudą, todėl nusprendė spręsti reikalą paprasčiau – atkišo policininkams 400 eurų. Taip jis užsidirbo dar ir baudžiamąją bylą.

Kitas vyras taip pat norėjo pamaloninti pareigūnus, mat įkliuvo viešai besišlapindamas.

Tai atsitiko trečiadienį prieš pietus Palangoje, Sodų gatvėje. Visai netoli savo namų 65-erių vietos gyventojas nesusilaikė ir atliko gamtinius reikalus prie kaimyninio namo.

Šį faktą užfiksavo pareigūnai. Norėdamas išvengti nemalonumų vyras primygtinai siūlė atsilyginti policininkams tik neįvardijo konkrečios sumos.

Pareigūnams neliko kitos išeities kaip sulaikyti palangiškį.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra