FNTT operacija Biržuose: tarp įtariamųjų – ir buvęs Seimo narys? | Diena.lt

FNTT OPERACIJA BIRŽUOSE: TARP ĮTARIAMŲJŲ – IR BUVĘS SEIMO NARYS?

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) tyrime dėl galimo sukčiavimo šią savaitę atliko kratas Biržų mieste ir rajone, dokumentų poėmiai atlikti su buvusiu Seimo nariu, „valstiečiu“ Viktoriu Rinkevičiumi susijusioje įmonėje.

„Biržų mieste ir rajone buvo atliktos kratos. Daugiau informacijos bus pateikta pirmadienį“, – BNS šeštadienį sakė tarnybos atstovė spaudai Modesta Zdanauskaitė.

Jos teigimu, atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.

Dokumentų poėmiai atlikti bendrovėje „Žydruva“, kuriai vadovauja buvusio Seimo nario, „valstiečio“ Viktoro Rinkevičiaus žmona Birutė Rinkevičienė.

„Dokumentai patikrinti, paimti (...) Kiek supratau, yra kažkoks skundas, kuris dabar tiriamas“, – BNS šeštadienį sakė buvęs parlamentaras, taip pat patvirtinęs, kad turi šios įmonės akcijų.

V. Rinkevičius tvirtino, kad nebuvo sulaikytas apklausai FNTT pareigūnų.

„Nebuvau, visiškas melas“, – teigė „valstietis“.

Tačiau jis sakė bendravęs su FNTT pareigūnais.

„Valstiečių“ partijos narys taip pat teigė kol kas nesvarstantis stabdyti narystės partijoje.

„Aš nesijaučiu padaręs nusikaltimą. Čia galima daug ką prifantazuoti (...) Jeigu jausčiausi, kad esu padaręs kokį nors rimtą nusižengimą, tai iš karto tą daryčiau“, – kalbėjo V. Rinkevičius.

„Jeigu partijos vadovybė paprašys, dėl viso pikto sustabdyti narystę, tai galėsiu tą padaryti“, – teigė jis.

V. Rinkevičius Seimo nariu buvo tris kadencijas – 2000-2004, 2004-2008 ir 2016-2020 metais. Šiuo metu jis teigė esantis ūkininkas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Dar

reikėjo parašyti kokių mokyklų mokinys "buvęs", kokių darboviečių darbuotojas "buvęs" ir pan. Ar straipsnio samdytojai moka tik už info apie "buvusius" LŽVS narius Seime?

Temide

Kur pasisuksi, vieni aferistai ir vagys... Kiek gi galima juos kesti? Ir nei vienas nenubaustas laisves atemimo bausme su turto konfiskacija.

Anonimas

Autoriau kodel abejojat ir klausinejat skaitytoju? Mez nezinome

SUSIJUSIOS NAUJIENOS