Režisierius T. Vidmantas scenarijus pradeda rašyti su žmona | Diena.lt

REŽISIERIUS T. VIDMANTAS SCENARIJUS PRADEDA RAŠYTI SU ŽMONA

  • 1

Liepos 30 d. kino teatrus pasieks Tado Vidmanto komedija „Naktinė žvejyba“.

Lietuviško kino hitus „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Lietuviški svingeriai“, „Pats sau milijonierius“ sukūręs T. Vidmantas naujausioje komedijoje „Naktinė žvejyba“ pasakoja įtraukiančią dviejų kaimynų, Justo ir Povilo, istoriją. Atokioje ežero saloje žvejybai susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus“ bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

Kalbėdamas apie kūrybą T. Vidmantas yra ne kartą užsiminęs,  kad filme „Lietuviški svingeriai“ yra nemažai autobiografinių detalių, o žmona Lina režisieriui yra vienas svarbiausių žmonių jo gyvenime. Tačiau pastaruoju metu Lina T. Vidmantą ne tik įkvepia, bet ir prisideda prie kūrybinių idėjų išpildymo, tad juos jau galime laikyti ne tik šeimyniniu, bet ir kūrybiniu duetu. Lina prisidėjo prie T. Vidmanto TV serialo „Medikai paramedikai“ scenarijaus, o naują serialą „Gelbėtojai išgelbėtojai“ visą parašė kartu. Nemažai Linos sugalvotų juokingų situacijų išvysime ir „Naktinėje žvejyboje“.

„Kurti su Tadu yra nuostabus jausmas. Su juo ir per jį aš realizuoju savo kūrybiškumą. Geresnio partnerio nei gyvenime, nei kūryboje nelabai galiu įsivaizduoti“, – savo įspūdžiais dalijasi T. Vidmanto žmona Lina.

Jai pritaria ir režisierius bei pabrėžia, kad šis kūrybinis bendradarbiavimas papildo kūrybą: „Linos humoro jausmas yra šiek tiek kitoks nei mano. Jos pokštai būna dar juodesni, tai man tenka prisukti, primažinti jos „juodumą“. Bet tai tik dar labiau praturtina mano filmus ar serialus. Nors turbūt jau galėčiau sakyti – mūsų filmus ir serialus. Ji prisideda vis daugiau ir indėlio tik daugės.“

„Naktinėje žvejyboje“ pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos T. Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Zemkauskas

Filmas tikram kino gurmanui...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS