LVŽS Taryba tvirtins kandidatus į merus: tarp skyrių – penki parlamentarai | Diena.lt

LVŽS TARYBA TVIRTINS KANDIDATUS Į MERUS: TARP SKYRIŲ – PENKI PARLAMENTARAI

„Valstiečiai“ į artėjančius merų rinkimus deleguoja 5 Seimo frakcijai priklausančius parlamentarus, kurių kandidatūras ketinama oficialiai patvirtinti penktadienį Naisiuose vyksiančioje Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Taryboje. Politikos užkulisiuose jau kurį laiką sklandžiusios kalbos pasitvirtino – „valstiečiai“ į kovą dėl Kauno mero posto siunčia Seimo narį Aurelijų Verygą.

Tuo tarpu į Klaipėdos miesto mero postą taikosi Seimo narė Ligita Girskienė, o į Panevėžio mero postą – parlamentaras Deividas Labanavičius, Alytaus miesto mero postą – Robertas Šarknickas, Raseinių rajono mero postą – Arvydas Nekrošius.

Visgi, Eltos žiniomis, dėl kandidato į Vilniaus miesto merus LVŽS Tarybos posėdžio metu dar nebus apsispręsta, nes partija dar nėra nusprendusi, kokią kandidatūrą kelti sostinėje.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Linkėjimai Kaunui

Variūga - pats geriausias kandidatas Kaunui. Viskas idealiai atitinka. Vogti, terorizuoti, mobinguoti, meluoti tikrai kitas taip nemoka. Kauniečiai bus sveikuolių kaip Naisiai etalonas; valgys tik tai ką valgys Variūga, gers tik tai ką gers Variūga, gydysis tik pagal Variūgą, vaikus darys tik pagal Variūgą, tuštinsis tik kaip Variūga... Linkėjimai Kauniečiams - gyvensit 100 metų senelių prieglaudose ir Variūga už tai pinigėliais bus aptekęs.

minde

jai kaune brangu nuvaziuok i vilniu galvoji prie verygos uz dyka bus nieko nebus uz dyka pas mus ir vanduo mokamas kavinej cia nevykeliu salis su landsbergias saviem aukoja o savi pensininkai skursta gweda/

Vilniui \\\\\.../////

pd'Rąstų karūnuotas karalius jau netinka?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS