Paradoksas Seime: Žemaitaitis kritikuoja Ukrainos vėliavą, o ant jo durų – juostelė | Diena.lt

Paradoksas Seime: Žemaitaitis kritikuoja Ukrainos vėliavą, o ant jo durų – juostelė

5 2025-10-16 10:05

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Manau

savomis problemomis valstybėje reikėtų labiau rūpintis, nes savi piliečiai jau visiškai nustumti į užribį. savus prisimena tik tuomet, kai mokesčius reikia mokėti arba per rinkimus.
0
0
kokia kale

reikia būti kad paskelbi tokius kliedesius: „Paradoksas Seime: Žemaitaitis kritikuoja Ukrainos vėliavą, o ant jo durų – juostelė“. ----- tik debilams konservatorų propagabdonams neaišku, kad Žemaitaitis kritikuoja tai kaip idiotiškai iškabintos Ukrainos vėliavos Seime ir kitur, o ne pačią Ukrainos vėliavą. Bet juk konservatorių dvokiantiems troliams tokia tiesa nenaudinga!
3
0
Ar

Reda Petrikaitė (LNK), yra meluojantis konservatorių propagandinis šuo? Taip!
3
0
Irena

bet nebūtina jas ten šalia suglaudus lygiaverčiai "padžiauti" :))). Galima kur ir išskirti seimo salės kampelį tam ukrainiečių pagerbimui. Bet ne šitaip visur kur, o kai kur ir VIETOJ Lietuvos vėliavos kaba Ukrainos, čia jau mūsų valstybės išdavimas.
2
0
Patyręs

Tai kad žmonės trispalvę maišo visai ne su dvispalve, o su Lygių Galimybių Daugiaspalve! Tasai Žemaitaitis tai visai atsiliko nuo gyvenimo.
1
-1