„Nėra noro primetinėti rinkėjams kažkokios valios, nes iš tikrųjų tai gali būti visiškai priešingos reakcijos ir gali būti visiškai kitoks poveikis (...) Kartais siekiant kažkokių rezultatų, galima labai lengvai perlenkti lazdą“, - „Žinių radijui“ teigė jis.
Taip pat, pridūrė M. Lingė, D. Grybauskaitė yra išrinkta visų žmonių ir gerbia jų pačių apsisprendimą bei renkasi savą pozicijos komunikavimo būdą.
Nėra noro primetinėti rinkėjams kažkokios valios, nes iš tikrųjų tai gali būti visiškai priešingos reakcijos ir gali būti visiškai kitoks poveikis.
„Prezidentė turbūt visais atvejais pasirenka pati, kokia forma, kokią poziciją ir tai, kaip ją iškomunikuoti. Be abejo, tų iškomunikavimo būdų gali būti pačių įvairiausių, kaip vienu atveju nedalyvavimas viename referendume, arba santūresnis, arba aštresnis galbūt pasisakymas atitinkamai vienu ar kitu klausimu“, - sakė M. Lingė.
ELTA primena, kad D. Grybauskaitė, balsavusi rinkimuose iš anksto, neėmė referendumo dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo biuletenio.
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis yra teigęs, kad prezidentė, nebalsuodama referendume dėl Seimo narių mažinimo, rodo blogą pavyzdį.
Naujausi komentarai