Prezidentūra apie Kalėdoms grįžusią G. Nausėdaitę: buvo laikomasi visų reikalavimų | Diena.lt

PREZIDENTŪRA APIE KALĖDOMS GRĮŽUSIĄ G. NAUSĖDAITĘ: BUVO LAIKOMASI VISŲ REIKALAVIMŲ

Prezidento vyriausiasis patarėjas bei Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovas Simonas Krėpšta sako, kad prezidento vyriausioji dukra Gedailė Nausėdaitė, iš Vokietijos grįžusi į Lietuvą Kalėdoms, laikėsi visų saugumo reikalavimų.

S. Krėpšta taip pat teigia, kad vienintelis žmogus, kuriam prezidento dukra savo grįžimu galėjo sukelti riziką, tai tik ji pati. Anot vyriausiojo patarėjo, Vokietija į paveiktų šalių sąrašą taip pat neįtraukta ir Lietuvoje užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius yra ženkliai didesnis.

Vokietija nėra paveiktų šalių sąraše. Ji laikėsi visų nustatytų reikalavimų. Vienintelis žmogus, kuriam ji galėjo sukelti riziką, tai, be abejo, ji pati.

„Vyriausybė taip pat yra nustačiusi ribojimus ir reikalavimus, kaip gali judėti žmonės per Lietuvos sieną. Čia turime sąrašą paveiktų šalių, iš kurių grįžus reikia izoliuotis, turėti neigiamą testo rezultatą. Kalbant apie šį konkretų atvejį, prezidento dukra grįžo iš Vokietijos, iš šalies, kur viruso paplitimas keturis kartus šiuo metu mažesnis nei Lietuvoje. Vokietija nėra paveiktų šalių sąraše. Ji laikėsi visų nustatytų reikalavimų. Vienintelis žmogus, kuriam ji galėjo sukelti riziką, tai, be abejo, ji pati. Nes ji grįžo iš šalies, kur virusas yra keturis kartus mažiau paplitęs. Taip, be abejo, reikia laikytis visų reikalavimų, ir to buvo laikomasi“, – „Žinių radijui“ sakė S. Krėpšta.

Paklaustas, ar prezidento šeima neturėtų susilaikyti nuo bendravimo su artimaisiais ir taip būti pavyzdžiu kitiems, S. Krėpšta teigė, kad geras pavyzdys – laikytis šalyje nustatytų reikalavimų, o tai, pasak jo, G. Nausėdos šeima ir darė.

„Pagrindinis gero pavyzdžio elementas, tai laikytis šalyje nustatytų reikalavimų. Kaip ir minėjau, kiekvienas reikalavimas turi savo prasmę. Geriausias pavyzdys yra laikytis galiojančių reikalavimų. Jų buvo laikomasi tiek iš prezidento pusės, tiek iš jo artimųjų pusės“, – sakė jis.

ELTA primena, kad portalas 15min.lt praėjusią savaitę paskelbė, kad Kalėdoms su šeima sutikti iš Vokietijos į Lietuvą grįžo prezidento G. Nausėdos vyriausioji dukra G. Nausėdaitė.

GALERIJA

  • Prezidentūra apie Kalėdoms grįžusią G. Nausėdaitę: buvo laikomasi visų reikalavimų
Rašyti komentarą
Komentarai (43)

Lietuvos Konstitucija ne Čmilytei, ji Nelson. .

Policija pati padeda Čmilytei daryti pažeidimus ,palydi į pažeidimą. Dvi Lietuvos viena baudžiauninkams skirta baudimus gauti, kita gerovės ką noriu ta darau.

Visi vadai aukščiau Lietuvos Konstitucijos.

Dvi Lietuvos viena baudžiauninkams skirta baudimus gauti, kita gerovės ką noriu ta darau.

Anonimas

Pritariu šventusiai be artimųjų. Bet tos šeimos, taip pat ir čmilytės supratimas apie atsiprašymą toks, kad už juos gėda. Šių laikų elitas... Anksčiau valdininkas būtų atsistatydinęs, o dabar akis išvertę visus durniais laiko.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS