R. Karbauskis: V. Sutkus apie R. Masiulį nebuvo mums net užsiminęs | Diena.lt

R. KARBAUSKIS: V. SUTKUS APIE R. MASIULĮ NEBUVO MUMS NET UŽSIMINĘS

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tvirtina, kad Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus nėra jų frakcijai nei žodžiu užsiminęs apie buvusį susisiekimo ministrą Roką Masiulį. R. Karbauskis neslepia nuostabos tokia Specialiųjų tyrimų tarnybos informacija ir prašo tarnybos pateikti daugiau informacijos.

„Tai absoliutus absurdas, aš šiandien pirmą sykį išgirdau, kad neva V. Sutkus darė spaudimą viešai R. Masiuliui. Jūs man parodykit, kur V. Sutkus darė tą spaudimą, kur politikai galėjo sužinoti apie tą spaudimą? Niekada, jokiomis aplinkybėmis V. Sutkus nėra šnekėjęs apie R. Masiulį prie mūsų. Man neteko girdėti tokių pareiškimų ir nesu to skaitęs. Jis galbūt skleidė kažką kažkokiose įmonėse, bet politikoje – niekur (...) Galbūt R. Masiulio aferas matė ir pramonininkai ir apie tai šnekėjo. Galbūt, bet šnekėjo jie tarpusavyje, tikrai ne politikams. Tegul STT pasako kokį nors faktą, bent mažiausią faktą, kaip Sutkus siekė, kad (R. Masiulis būtų pašalintas iš posto – ELTA). Negirdėjau tikrai nieko iš Sutkaus, gyvenime tokių pareiškimų nebuvo. Kai būdavo susitikimai frakcijos narių bendri su Sutkumi, ten nei žodžio nebūdavo apie R. Masiulį. Tai kokiu būdu darė jis politikams tą įtaką?“ – Eltai teigė R. Karbauskis.

Jei kažkas bandys spekuliuoti šia tema, R. Karbauskis iš karto įspėjo, kad tai – melas.

„Mano prašymas, jei jau daromi tokie pareiškimai, mes oficialiai paprašysime STT, kad būtų paaiškinta, nes meta labai keistą šešėlį. Žinoma, dabar konservatoriai rėkte pradės rėkti, kad „valstiečiai“ R. Masiulį atleido, nes Sutkus jį užsipuolė. Nebuvo iš Sutkaus nei žodžio apie jokį R. Masiulį“, – sakė R. Karbauskis.

„Mums jokios įtakos Sutkus nedarė, ir jeigu yra kažkokie faktai, kad darė, mes labai norėtume juos sužinoti. Jei STT turi tokią informaciją, ja turėtų pasidalinti, nes būtų nesąžininga. Aš jaučiuosi labai įdomiai, mes priėmėme sprendimą (dėl R. Masiulio – ELTA) remdamiesi savo pačių matymu, rinktais duomenimis ir tyrimu, o dabar kažkokiu būdu sugalvojo, kad mes tą sprendimą padarėme, nes kažkas darė spaudimą. Ne“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

R. Karbauskis tvirtina, kad „valstiečiai“ dėl R. Masiulio kėlė abejonių tikrai ne dėl V. Sutkaus.

„Mes kalbėjome apie R. Masiulį, nes jis buvo vienas prasčiausių ministrų, buvusių bet kurioje Vyriausybėje. Mes apie tau daug rašėme ir šnekėjome, nes nuostoliai padaryti milžiniški. Tai tos istorijos mes neužmiršime ir mes apie tai toliau kalbėsime ir rašysime. Bet dar kartą kartoju, tai visiškai nesusiję su Sutkumi“, – sakė jis.

Kaip skelbė STT, V. Sutkus galimai už neteisėtą atlygį tikslingai organizavo, rinko ir viešai teikė tendencingai neigiamą informaciją, turėdamas tikslą sumenkinti tuometinio susisiekimo ministro Roko Masiulio autoritetą, dalykinę ir politinę reputaciją. Tokiu būdu buvo siekta, kad R. Masiulis būtų pašalintas iš susisiekimo ministro pareigų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

tas

tai nemeluot nebegali :(

Henrikas

Nustebau, kad STT turi kažkokį šventąjį Masiulį, apie kurį daug spauda teikia neigiamos informacijos. Visu pirma tai Independence avantiūros organizatorius, taip rašo spauda. Jo vadovavimo laikotarpiu vyko Lietuvos pašto valstybės pačių brangiausių pastatų skubus išpardavimas. To nei STT, nei FNTT niekaip nefiksavo. O Masiulio chebros draugeliai kaip pasišeimininkavo Lietuvo geležinkeliuose, kad net auditui duomenų neteikė. Ir tai niekam nerūpėjo. Mano nuomone, kad jeigu yra toks svarbus prieštaringas asmuo, tai jo užtarėjai politikai to veltui tikėtina nedaro. Masiulis Lietuvoje tikrai nėra kokybės ženklas.

Nuomonei

Esate kvailas ? Dėl Karbauskio " melo" rašote , kad turi spręsti institucijos .Manau suprantate - teismas . Todėl man keista , kad STT rūpinasi ir daro išvadas dėl Masiulio , o ne - teismas . :) Nesuvokiate skirtumo ? :) Su visa pagarba , ponai pareigūnai , keistokai šį kartą "skamba išvada "- siekti pašalinti Masiulį , menkinti reputaciją :)))
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS