S. Skvernelis apie kuriamą naują partiją: procesas labai sparčiai juda į priekį | Diena.lt

S. SKVERNELIS APIE KURIAMĄ NAUJĄ PARTIJĄ: PROCESAS LABAI SPARČIAI JUDA Į PRIEKĮ

Vienas iš naujai kuriamos Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ lyderių Saulius Skvernelis teigia, kad partijos steigimo procesas labai sparčiai juda į priekį. Politikas įsitikinęs, kad 2 tūkst. steigėjų partija tikrai turės.

„Turime narių į naująją partiją ir užsiregistravusių elektroniniu būdu nemažai žmonių, ir kiti pokalbiai vyksta. Procesas labai sparčiai juda į priekį“, – „Žinių radijui“ teigė S. Skvernelis.

„Manau, kad potencialiai tuos 2 tūkst. jau turime. Dabar tik reikia su tais žmonėmis pakalbėti, pakviesti juos dar kartą, atlikti tam tikrus formalumus. Tai net neabejoju, kad mes tuos 2 tūkst. steigėjų tikrai turėsime“, – pridūrė jis.

Politikas taip pat tikina, kad naujai kuriama partija nenustatys ribos, kiek narių galės registruotis į partiją.

Manau, kad potencialiai tuos 2 tūkst. jau turime. Dabar tik reikia su tais žmonėmis pakalbėti, pakviesti juos dar kartą, atlikti tam tikrus formalumus.

„Lietuvoje tokių politiškai aktyvių žmonių, kurie nori dalyvauti, įsijungti į organizacijas, nėra daug, partijų yra pakankamai daug, tai nėra kažkokių lubų. Yra tokių partijų, kurios sako, kad daugiau nieko mes nepriimsime, bet tai yra kitiems tikslams, matyt, tokia logika pasitelkiama“, – sakė politikas.

S. Skvernelis taip pat pripažįsta, kad kiekvieno į partiją bandančio patekti asmens vertybių neįmanoma patikrinti. Vis tik šiame procese, pasak jo, labai svarbus partijos skyrių vaidmuo.

„Supraskime kūrimo procesą. Iš tikrųjų su kiekvienu žmogumi perkalbėti būtų problematiška, bet mes kalbame apie skyrius, apie skyrius savivaldybėse, miestuose, kaimuose. Tai ta bendruomenė pažįsta vienas kitą, gerai žino, kokie tai žmonės yra, ką jie mąsto, kokia jų istorija yra ir plius yra vieša informacija, kuri yra priimama. Kitokių būdų prieiti prie žmonių politinės partijos neturi“, – atkreipė dėmesį S. Skvernelis.

ELTA primena, kad Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovai pirmadienį pranešė steigią naują politinę partiją. Pasak frakcijos seniūno S. Skvernelio, steigiama partija bus centro kairės politinė jėga, jau turinti valstybės valdymo patirties.

Rugsėjo pradžioje S. Skvernelis Martyno Mažvydo bibliotekoje pranešė apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos ir paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Kartu su ekspremjeru iš „valstiečių“ frakcijos pasitraukė dar 9 nariai, o prie naujosios frakcijos prisijungė ir trys Mišrioje Seimo narių grupėje dirbę parlamentarai.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

O

O cia kyla klausimas kodel skvernelis darbo laiku budamas seimo nariu islaikomas mokesciu moketoju pinigais savivaliauja ir nedirba seime jau nekalbant kad apsimelaves zadejo jei nebus isrinktas prezidentu atsisttydinti apgavo ir neatsisttydino o sendien ir vel malasi po lietuva darbo laiku tai kaip cia suprast

sk'Varneli \\\\\.../////

apie 2,000 palaikančių gali tik pasvajoti,politinis lavonas.Pats pasirašei sau nuosprendį,išdavike.

pensininkas

Tai greiciausiai bus dukterine zaliuju partija ,kad desinieji per rinkimus surinktu kuo maziau balsu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS