Bendrovė „Armila“ COVID-19 vakcinai vežti pasirinkta apklausus vieną tiekėją | Diena.lt

BENDROVĖ „ARMILA“ COVID-19 VAKCINAI VEŽTI PASIRINKTA APKLAUSUS VIENĄ TIEKĖJĄ

Po to, kai buvo laikinai sustabdyta sutartis su bendrove „Sotus derlius“ dėl COVID-19 vakcinos transportavimo, Ekstremalių sveikatai situacijų centras (ESSC) neskelbiamos apklausos būdu apklausė vieną tiekėją – bendrovę „Armila“ ir pasirinko ją vakcinai vežti.

„Buvo apklaustas vienas tiekėjas, nes jis tinkamai įvykdė sutartį su Sveikatos apsaugos ministerija, todėl mums yra žinoma tiekėjo kompetencija“, – rašoma BNS ketvirtadienį pateiktame centro atsakyme.

462 tūkst. eurų vertės sutartis su bendrove „Sotus derlius“ dėl COVID-19 vakcinos išvežimo šalies gydymo įstaigoms sustabdyta, kai nustatyti temperatūrų svyravimai gabenant vakcinas.

Su bendrove „Armila“ sausio 15 dieną sudaryta 12 tūkst. eurų vertės sutartis metams.

Buvo apklaustas vienas tiekėjas, nes jis tinkamai įvykdė sutartį su Sveikatos apsaugos ministerija, todėl mums yra žinoma tiekėjo kompetencija.

Anot ESSC, sutarties vertė su „Armila“ yra mažesnė, nes mažesnės paslaugų apimtys.

„Sutarties vertė yra maža, palyginti su kita sutartimi, nes paslaugų apimtys gerokai mažesnės. Paslaugos bus perkamos, kol bus pasiekta maksimali sutarties vertė“, – rašoma BNS pateiktame atsakyme.

Bendrovė „Armila“ save pristato kaip vieną didžiausių tarptautinių farmacijos kompanijų, jos pagrindinė veiklos sritis – didmeninė prekyba farmacijos produktais vaistinėms ir ligoninėms.

Praėjusią savaitę Kauno ir Panevėžio regionuose skiepijimas vienos siuntos „BioNTech“ ir „Pfizer“ vakcina buvo laikinai sustabdytas, nes transportuojant vakciną galėjo būti neužtikrinta reikiama temperatūra.

Siuntoje buvo beveik 4,7 tūkst. vakcinos dozių.

„Sotus derlius“ yra laimėjusi ESSC konkursą vakcinos vežti, tačiau šią vakcinos siuntą gabeno subtiekėja – įmonė „Radusa“.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Prašom -

korupcija ant lėkštutės mėlynais pakraštėliais. Aūū prokurūriai!Kaip visada miegat?

ccc

Kvepia atriedukais. Nu, drąsūs valdzinykai, nieko nepasakysi.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS