Lietuva ir Lenkija atveria sienas vykstant darbo, verslo ar studijų reikalais | Diena.lt

LIETUVA IR LENKIJA ATVERIA SIENAS VYKSTANT DARBO, VERSLO AR STUDIJŲ REIKALAIS

  • 6

Nuo pirmadienio Lietuva ir Lenkija atveria valstybių sienas vykstantiesiems darbo, verslo, studijų reikalais.

Vykstant į Lenkiją bus būtina turėti savo kelionės tikslą patvirtinantį dokumentą – darbo sutartį, verslo liudijimą, įmonės dokumentą, pažymą iš Lenkijos švietimo įstaigos apie mokymąsi joje ir pan.

Šiuos įrodymus reikės pateikti Lenkijos pasieniečiams, jie ir priims galutinį sprendimą dėl įleidimo į savo šalies teritoriją.

Abiejų šalių vyriausybėms sutarus, tokiems keliautojams nebus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija.

Taip pat pirmadienį Lietuvos ir Lenkijos pasienyje pradės dirbti daugiau sienos kirtimo punktų.

Į  Lietuvą jos piliečiai lengvaisiais automobiliais iš Lenkijos galės grįžti ir per Lazdijų-Aradininkų pasienio kontrolės punktą, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Iki šiol grįžti į Lietuvą buvo galima tik per Kalvarijos punktą.

Iki pirmadienio į Lenkiją užsieniečiai nebuvo įleidžiami.

Pagal trečiadienį priimtą Lietuvos Vyriausybės nutarimą, nuo gegužės 11 dienos šalyje leidžiama rengti užsienio kalbos lygio mokėjimo egzaminus stojantiems į užsienio universitetus, ribojant žmonių skaičių ir užtikrinant socialinę distanciją.

Taip pat leidžiama atnaujinti mokymus vairuoti.

Karantinas Lietuvoje pratęstas iki gegužės 31 dienos.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

yra

prielaida kad virusa pabarste is palydovo nes tanzanijos prezidentas rado augaluose o jie dar zada stipresni uzkrata matosi zino kada pabarstys nes buvo tikslas suzlugdyt europa ir d gavo pietynes salys italija ispanija reiskia dar nevisur vienodai vejas isnesiojo o kad kure uhanije su kalifornijos laboratorijom kontr mafijos tai faktas analogiskas kad Lietuvoje nebuvo czv kaleimo ar kaip /binladeno/ sugriauti dangoraiziai susprogdinti mosad ir d kt teroristyniu ispuoliu kuriu nesuskaiciuosi nes tai iaugo i sistema /naujo/ pasaulio kurymo iliuzijai o kurejai sulinde i pozemius ir tykisi isgyvensia???...

oooo

O kokia pazyma tiks vykstant į biedrionką? Verslo?

Ja \\\\\.../////

do BIADRONKI kcem.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS