Lazdijuose muziejaus vadovė nušalinta nuo pareigų: darbuotojų liudijimai šokiruoja | Diena.lt

LAZDIJUOSE MUZIEJAUS VADOVĖ NUŠALINTA NUO PAREIGŲ: DARBUOTOJŲ LIUDIJIMAI ŠOKIRUOJA

Dėl įtariamų darbo drausmės pažeidimų nuo pareigų mėnesiui penktadienį nušalinta Lazdijų krašto muziejaus vadovė Daina Pledienė, pradėtas tarnybinis patikrinimas.

„Tyrimas yra dėl darbo drausmės pažeidimų – dėl galimo mobingo, psichologinio spaudimo, darbuotojai taip kalba. Tai reikia tiesiog arba patvirtinti, arba paneigti. Direktorė nušalinta mėnesiui nuo šiandien“, – BNS sakė Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

Ji teigė, kad iki šiol skundų dėl muziejaus direktorės nėra girdėjusi.

„Iki šiol skundų dėl direktorės nebuvau girdėjusi. Direktorė dirba, mano manymu, gerai. Bet informacija rimta ir nerimą kelianti, todėl tyrimą atlikti tikrai reikia“, – teigė merė.

Anot A. Miškinienės, tarnybinio patikrinimo metu ketinama kalbėtis su buvusiais ir esamais muziejaus darbuotojais.

„Reikia įvertinti visus faktus ir priimti sprendimus“, – sakė A. Miškinienė.

Apie nušalintą muziejaus vadovę ir darbuotojų liudijimus penktadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Penktadienio vakarą BNS su muziejaus vadove D. Plediene susisiekti nepavyko.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Jurgita

D. Pledienė - viena aktyviausių Dzūkijos muziejininkių. Kiek teko bendrauti, ji nuoširdi ir jautri. Sunku patikėti, kad kolektyve tiek įtampų buvo. Gal problema ne ji, o tų, kurie ateina dirbti į muziejų ir nesupranta, koks tai darbas, kad reikės dirbti, o ne tik į darbą ateiti. Savivaldybių muziejų darbuotojai perkrauti darbais. Tokia situacija visoje Lietuvoje. Iš direktorių reikalaujama rezultato. Muziejininkų studijų nėra. Jaunimas dažnai, ateidamas į darbą, muziejininko darbo specifikos net nežino. Reikia vadovams daug vargti, kol jie pradeda normaliai dirbti. D Užjaučiu Lazdijų muziejaus kolektyvą, mirusiojo artimuosius ir Dainą Pledienę.

A

Kaip isore britki ta Blediene taip ir vidumi.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS