Raseiniuose nuo penktadienio įvedamas lokalus karantinas | Diena.lt

RASEINIUOSE NUO PENKTADIENIO ĮVEDAMAS LOKALUS KARANTINAS

Raseiniuose dviem savaitėms nuo penktadienio bus įvestas karantinas. Apie tai Eltą informavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla.

„Ekstremalių situacijų komisijoje nutarėme pritarti karantino įvedimui. Dabar deriname, iš ministerijos buvo išdėlioti papildomi reikalavimai, daug mes jų ir vykdėme, taikėme, bet kai kas dabar pasikeis“, – Eltai sakė E. Jonyla.

Jo teigimu, savivaldybė yra gavusi pažadą, kad patirti finansiniai nuostoliai bus kompensuoti.

„Dar vienos priemonės kažkiek naudos, galvoju, turėtų duoti“, – kalbėjo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Pasak E. Jonylos, bus ribojamas judėjimas – jis nebus uždraustas, tačiau sustabdžius automobilį pareigūnai, kaip sakė E. Jonyla, gali pasidomėti, kokiais tikslais vykstama.

„Jei iš kitur įvažiuoja ar išvažiuoja, tai įspės, kad čia, Raseiniuose, karantinas. Jeigu darbiniais reikalais, kad būkite atsargūs“, – paaiškino administracijos direktorius.

Prekybos vietos galės vykdyti veiklą, jeigu vienam pirkėjui tenkantis parduotuvės plotas nėra mažesnis už 10 kvadratinių metrų, o kavinių darbo laikas bus ribojamas nuo 8 val. iki vidurnakčio. Kazino, kur nėra teikiamos maitinimo paslaugos, darbo laikas nebus ribojamas. Viešojo transporto srautai taip pat bus ribojami.

„Yra ribojimas sporto klubams, kurie nėra aukšto meistriškumo, ir, aišku, renginiai. Apie tai, kad būtų uždrausta drabužių ar kita prekyba, kalbos nebuvo“, – Eltai sakė E. Jonyla.

Kalbėdamas apie rajono verslininkų per karantiną patirtų nuostolių kompensavimą, Raseinių savivaldybės administracijos direktorius sakė, kad tokį pažadą savivaldybė yra gavusi. E. Jonyla taip pat teigė, kad savivaldybei yra pažadėta ir iš dalies kompensuoti koronaviruso židiniu tapusiuose Blinstrubiškių socialinės globos namuose papildomai įdarbintų specialistų kaštus.

„Aš įsivaizduoju, kad bus tas abipusis kontaktas, čia jau, matyt, konkrečiu atveju su Finansų ministerija reikės derintis, bet pažadas toks buvo“, – pridūrė E. Jonyla.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Žinote , jūsų nepasitenkinimas

jau darosi pavojingas aplinkai . Ką reiškia neis testuotis ? Jūsų sveikata jūsų reikalas , bet jei jūs užkrečiate aplinkinius , jūs esate pavojingi visuomenei . Kas neaišku ? Tokius reikia bausti ir labai griežtai . Aš per tokius nenoriu susirgti , nes nežinau kaip virusas paveiks MANO organizmą . Patys virusą skleidžia , o " kalta " valdžia nes įveda ribojimus ? Idiotai ? Ar besimptomis vis dėl to turi pasekmių ?

M

Nu nebepykdinkite jus zmoniu. Kiek galima su tais draudimais. Blogiau negu sovietmeciu. Leiskit zmonems gyventi pilnamverti gyvenima o ne skaiciuokit covid besimptominius atvejus.

T

Tai didžiulis melas nėra tos koronos
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS