D. Trumpas neabejoja esąs vertas Nobelio taikos premijos | Diena.lt

D. TRUMPAS NEABEJOJA ESĄS VERTAS NOBELIO TAIKOS PREMIJOS

JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė esąs vertas Nobelio taikos premijos, bet nesitikįs jos gauti.

„Aš jos tikriausiai niekada negausiu, bet tai nesvarbu. Jie ją skyrė (buvusiam JAV prezidentui Barackui) Obamai, kuris net nežinojo, už ką“, - sakė žurnalistams Baltųjų rūmų šeimininkas.

Iš savo nuopelnų D. Trumpas paminėjo santykių su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong-unu užmezgimą ir daugybės civilių išgelbėjimą nuo žūties Sirijoje, Idlibo provincijoje.

„Aš užkirtau kelią galbūt 3 milijonų žmonių sunaikinimui Idlibo provincijoje. Rusija, Iranas ir Sirija tikriausiai buvo pasirengę sunaikinti 3 milijonus žmonių, kad pasiektų 45 tūkstančius teroristų. Aš paskelbiau pareiškimą, kad jie to verčiau nedarytų“, - teigė Amerikos lyderis.

D. Trumpas taip pat pranešė, kad Japonijos premjeras Shinzas Abė pasiūlė jo kandidatūrą Nobelio taikos premijai už pastangas sureguliuoti Šiaurės Korėjos branduolinę problemą. „Aš jam padėkojau ir pasakiau, kad daugelis žmonių taip pat yra tokios nuomonės“, - pareiškė JAV prezidentas.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

AAAAAA HA HA HA HAHAAAAAA!!!-

Net nerandu žodžiu apibūdinti tuos kur “už” trumpa. Jus ką? Idiotai, nesiklausot, nematot? Kas per kvailys yr tas jūsų mėgstamas trumpas???? Tik tas mulkis išsižioja, varles is dangaus krist pradeda, durnių durnius, o “gerbėjų” neatsigina. Tai kažkoks sadomazohismas to asilo gerbėjų. PS- klausiausi trumpo( pardon, bet niekaip negaliu to asilo pavarde is Didžiosios pradet) kalba 1995 siais metais, ta tai buvo kalba, arogantiška, bet risli, turtinga žodžiais, dabar tik juokas ima ta pusgalvi girdint, nesvarbu kokia tema kalbėtų- ALZHAIMERINIS IDIOTAS ir tiek.

to Algis

stipri asmenybe ir asmenybe perdaug mylinti save yra skirtingi dalykai. pazystu kruva zmoniu kurie grynai taip pat kaip ir trumpas nesugeba ir nenori suprasti savo klaidu, pralaimejimu ir minusu

Algis

Trump’as visgi yra labai Stiprybes asmenybe nes ji puola daug kas bet jis laikosi savo pozicijos, vertas pagarbos nors jo pareiskima I gali ir nepatikt.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS