D. Trumpas: pripažinčiau pralaimėjimą, jei balsavimo rezultatai nebūtų suklastoti | Diena.lt

D. TRUMPAS: PRIPAŽINČIAU PRALAIMĖJIMĄ, JEI BALSAVIMO REZULTATAI NEBŪTŲ SUKLASTOTI

JAV prezidentas Donaldas Trumpas pripažintų savo pralaimėjimą rinkimuose, jeigu nebūtų įsitikinęs, kad balsavimo rezultatai buvo suklastoti. Dabartinis Baltųjų rūmų šeimininkas tai pareiškė šeštadienį per susitikimą su savo šalininkais Džordžijos valstijoje.

D. Trumpas vėl tvirtino, kad iš tikrųjų pergalė JAV prezidento rinkimuose turi atitekti jam. „Mes laimime šiuos rinkimus, – teigė jis. – Aš nugalėjau didele persvara visose svyruojančiose valstijose, kur mes tęsiame kovą“.

„Jeigu būčiau pralaimėjęs, aš nuolankiai pripažinčiau savo pralaimėjimą. Jeigu būčiau pralaimėjęs, aš pasakyčiau, kad pralaimėjau. Važiuočiau į Floridą (ten yra jam priklausantis Mar a Lago dvaras), nesijaudinčiau, vaikštinėčiau ir pasakočiau, kad gerai padirbėjau, - sakė D. Trumpas. – Bet negalima pripažinti pralaimėjimo, jeigu jie (demokratai) vagia, apgaudinėja ir klastoja“.

Lapkričio 3 d. įvyko JAV prezidento rinkimai. Demokratas Joe Bidenas užsitikrino daugiau kaip 270 rinkikų balsų, reikalingų pergalei. Tačiau antros kadencijos siekiantis respublikonas D. Trumpas atkakliai tvirtina apie plataus masto sukčiavimą rinkimuose ir atsisako pripažinti savo pralaimėjimą. Tiesa, jis vis dėlto sutiko pradėti valdžios perdavimo procedūrą.

Naujojo JAV prezidento inauguracija įvyks 2021 metų sausio 20 d.

Rašyti komentarą
Komentarai (9)

Tomukuj

Nu labai gerai, man patiko. Suskėlei suprantamai.

Tomas

Visiems nepatinka tas trampas nes daznai atseit nesamones sneka, bet kas nors pasidomekite kas vyko jo valdymo laikotariu JAV istikruju, ypac jo priimtais istatymais ir pataisomis apie jas niekas nesneka nes nenaudinga nes prieme gerus sprendimu kas istikruju naudinga zmonems, kitas dalykas jo deka kiek darbo vietu buvo sukurta mazinant kinijos ekonomikos itaka... aplamai jis vienintelis per daug metu kuris sedejo tam poste istikro sieke naudos saliai ypac zmonems, nes demokratai su obamom ir baidenais yra didziausias amerikos priesas, kas pasidomes tas supras o kas durni jau niekas nepades... Cia tas pats kaip tiketi Lietuviska demokratija kurios senai nebera bet tu visda tiki kad turi zodzio laisve nors ja isreiskes buni isveztas i rusi :D

Kvailas tas trumpas

Kas per bukas tas Trumpas. Kaip asilas mekena kad suklastota, o kokiu nors irodymu turi nuli. Tai turi pinigu, rask ka nors ir duok teisman. Bet ne, duoda niekus, kuriuos teismai atmeta besijuokiant is jo. Kol nera velu, prasytu Putino pinigu atgal, nes nepadare rusu vatniku troliu armija internete to, ka privalejo padaryti uz pinigus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS