Dėl koronaviruso G. Thunberg ragina klimato streikus perkelti į internetą | Diena.lt

DĖL KORONAVIRUSO G. THUNBERG RAGINA KLIMATO STREIKUS PERKELTI Į INTERNETĄ

Plintant koronavirusui, klimato aktyvistė Greta Thunberg įspėja dėl didelių žmonių susibūrimų. Ekspertai šiuo metu pataria vengti didelių viešų susirinkimų, kad būtų sulėtintas naujojo viruso plitimas, rašė švedų aktyvistė ir pasaulinio klimato apsaugos judėjimo „Fridays for Future“ iniciatorė tviteryje ir insatgrame. „Todėl aš asmeniškai rekomenduoju daryti tai, ką sako ekspertai. Ypač – didelės rizikos teritorijose“, – teigiama čia.

Dėl koronaviruso protrūkio G. Thunberg ragina bendražygius savo kassavaitinius mitingus perkelti į internetą. 17-metė siūlo prisijungti prie #DigitalStrike ir čia skelbti streikų nuotraukas. Dar praėjusią savaitę „Fridays for Future“ mitinge dalyvavo 3 400 žmonių.

Tai, kas galioja klimato krizei, galioja ir kitoms krizėms, rašė toliau G. Thunberg. „Mes negalėsime išspręsti krizės, jei nežiūrėsime į ją kaip į krizę. Ir mes turime paisyti ekspertų ir mokslininkų. Tai, savaime suprantame, galioja visoms krizėms“, – pažymėjo klimato aktyvistė. Anot jos, ypač svarbu, kad klimato judėjimas veiktų pagal visuomenės interesus.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Bronx

Paslėpkit ta veidą hujum!

kis

vaikeli,eik mokytis,nes paliksi beraste.Tegu dedes uzsiima,kam jie tave isnaudoja,tai dar baisiau negu meetoo,kai vaikas yra isnaudojamas godziu dedziu.

...

Ji gali dėl klimato lauko tualete streikuot!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS