A. Lukašenka atleido iš pareigų protestuotojus parėmusį ambasadorių Slovakijoje | Diena.lt

A. LUKAŠENKA ATLEIDO IŠ PAREIGŲ PROTESTUOTOJUS PARĖMUSĮ AMBASADORIŲ SLOVAKIJOJE

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka atleido iš pareigų šalies ambasadorių Slovakijoje Iharą Liaščenią, anksčiau parėmusį protestuotojus.

Tai pirmadienį pranešė prezidento spaudos tarnyba.

„I. Liaščenia atleistas iš Baltarusijos nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Slovakijoje pareigų. Valstybės vadovas pasirašė atitinkamą įsaką“, - sakoma pranešime.

Prieš savaitę I. Liaščenia pirmasis iš Baltarusijos diplomatų pasmerkė valdžios veiksmus prieš protesto akcijų, vykstančių Baltarusijoje po prezidento rinkimų, dalyvius. Ambasadorius pabrėžė, kad jį „sukrėtė istorijos apie piliečių kankinimą ir mušimą“.

Vėliau jis padavė atsistatydinimo prašymą ir pareiškė grįžtąs į tėvynę.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Sukilusi baltarusių tauta verta daugiau nei tas kolchoznikas

Tai, kad jis pats atsistatydino. Drąsus žmogus, respektas. Jis prisiekė valstybei, o ne diktatoriui dirbti, kuris užgrobęs represijomis eina prieš savo piliečius. Tą psichinį senį vaikščiojantį su šautuvu vieną dieną kažkas nukals, kaip Rumunijoje, kur rėžimas vis tik žlugo.

Nuomonė

Teisingas žingsnis.

Gotas

Labai teisingai pasielgė ,kad atleido.Protestų minioje turėtų išgaudyti kitataučius ,kurie atvyko i Baltarusiją ir sukėlė sumaištį.Privalo išvyti iš savo šalies, kitų šalių provokatorius.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS