Popiežius ragina pasaulį prisiminti juodus Holokausto istorijos puslapius | Diena.lt

POPIEŽIUS RAGINA PASAULĮ PRISIMINTI JUODUS HOLOKAUSTO ISTORIJOS PUSLAPIUS

  • 4

Popiežius Pranciškus sekmadienį pareiškė, kad pasaulis turi prisiminti „juodus istorijos puslapius“, taip paminėdamas Tarptautinę holokausto aukų atminimo dieną.

„Turime išsaugoti praeities tragedijų atmintį gyvą ir mokytis iš juodų istorijos puslapių, kad tos pačios klaidos niekada nebebūtų kartojamos“, – per kassavaitinę „Angelus“ maldą Panamoje sakė pontifikas.

Jis teigė, kad „teisingumo ugdymas, harmonijos didinimas ir integracijos palaikymas“ yra „taikos instrumentai ir geresnio pasaulio kūrėjai“.

Popiežius Panamoje dalyvavo Katalikų bažnyčios organizuojamame pasauliniame jaunimo susitikime, pavadintame „Pasaulio jaunimo diena“.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Teve!

pagal ta zydu 'hokaust a',susidaro ispudis ,kad kare zuvo tik Zyydu tautybes zmones ir daugiau niekieno,beda kitoms Tautoms per tokius tevus ir Zyydus

zenonas išpriekulis

Mokina mokintis iš juodų istorijos puslapių. Tegu jis mokosi pats iš juodšiknaskylių.

Yra

Yra toks anegdotas. Rusu semitu chabadnikas telefonu kalba su amerikieciu chabadniku. Moise ar tiesa kad per antra pasaulini kara zydai kariavo pries zydus. Taip ir buvo atsako jam amerikietis cia tikriausiai kalbama apie rodsilda su rokfeleriu Rodsildas tieke rusams sunkvezinius paraka ir tusonkia per irana o rokfeleris selpe hitleri kiek imanydamas kitaip vokieciai negalejo budami krizeje gauti tiek ginklu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS