Švedijos premjeras: imsimės sankcijų prieš ES šalis, kurios nepriima migrantų | Diena.lt

ŠVEDIJOS PREMJERAS: IMSIMĖS SANKCIJŲ PRIEŠ ES ŠALIS, KURIOS NEPRIIMA MIGRANTŲ

Švedija pasirengusi imtis sankcijų prieš ES šalis, atsisakančias priimti migrantus, pavyzdžiui, Vengriją. Tai pirmadienį paskelbtame interviu laikraščiui „Dagens Nyheter“ pareiškė Švedijos ministras pirmininkas Stefanas Lofvenas.

„Taip, aš pasirengęs tai padaryti, – atsakė S. Lofvenas, paklaustas apie galimas sankcijas. – Juk kada nors mes turime pademonstruoti solidarią atsakomybę (už migrantų priėmimą). Šios naštos negali nešti viena, dvi ar trys šalys, mums reikalinga pagalba“.

„Jeigu jos nepasirengusios imtis atsakomybės, tai irgi kainuos. Nebus galima gauti ES lėšų taip, kaip dabar, – teigė premjeras. – Vengrija – viena iš didžiausios sėkmės lydimų šalių. Neleistina, kad šalis, gavusi didžiausią ES paramą, pareikštų: „Ne, mes neprisiimame atsakomybės už migraciją“.

Kiekvieną savaitę Švedijos pasienyje policija sulaiko 150-200 migrantų. 2015 metais į 9,8 milijono gyventojų turinčią šalį atvyko 163 tūkstančiai pabėgėlių. Tai - aukščiausias rodiklis Europoje skaičiuojant vidutiniškai vienam gyventojui.

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

Jonas

Kazkoks asilas nemanau,kad turi nurodineti suvereniom valstybem kaip jom elgtis

Mociute

Kvailam anonimui, musiskiai po karo ,ar buvo kalti ,ar nuo rusu bego. ,bet nesigrudo i Afrika ir neprase pas juo prieglobscio,kodel dabar visa Europa turi juos dalintis ,kodel kazkoks svedas turi mums nurodineti ,toki jauni vyrai ir visai neatrodo nusibadave ,nei suvarge ,ir kol juos graibys is tos juros ,tol jie ir brausis ,galo nebus.

To anonimas

Ne nuo karo jie bega(bent jau kokie 98%).Jie bega nuo del gyventoju pertekliaus ju salyse kilusio spaudimo.Bet bijau kad tau vistiek i tai nusispjauti.Geriau paciam zvelgti i pasauli per rozinius akinius ir gyventi liberaliose utopinese iliuzijose....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS