Žiniasklaida: lėktuvai jau gabena „Pfizer“ vakciną į sandėlius JAV ir Europoje | Diena.lt

ŽINIASKLAIDA: LĖKTUVAI JAU GABENA „PFIZER“ VAKCINĄ Į SANDĖLIUS JAV IR EUROPOJE

Amerikos aviacijos kompanija „United Airlines“ penktadienį pradėjo gabenti farmacijos bendrovės „Pfizer“ vakciną nuo koronaviruso į sandėlius Jungtinėse Valstijose ir Europoje.

Kaip praneša laikraštis „The Wall Street Journal“, tai daroma tam, kad būtų galima kuo greičiau pradėti skiepyti gyventojus, kai reguliuojančios institucijos aprobuos preparatą.

Leidinio žiniomis, „United Airlines“, bendradarbiaudama su „Pfizer“, tiekia vakciną užsakomaisiais reisais. Šiuo metu ji gabenama į sandėlius Mičigano valstijoje ir Belgijoje. Vėliau planuojami skrydžiai į Viskonsino valstiją ir Vokietiją.

Kad galėtų tiekti vakciną, aviacijos bendrovė paprašė JAV Federalinės aviacijos administracijos (FAA) leidimo pervežti 6,8 tonos sausojo ledo – penkis kartus daugiau negu leidžiama pagal įstatymą. Jo reikia palaikant orlaivyje žemą temperatūrą, leidžiančią saugiai laikyti vakciną. FAA davė vežėjui atitinkamą leidimą.

Praėjusią savaitę Vokietijos farmacijos kompanija „BioNTech“ ir jos partnerė Amerikoje „Pfizer“ nusiuntė JAV Maisto ir vaistų administracijai (FDA) prašymą įregistruoti vakciną nuo koronaviruso. Nepriklausomų ekspertų kolegijos posėdis šiuo klausimu numatytas gruodžio 10 d.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Šita vakcina.

Kam virš 60 m.- netinka. Gaila.

Tegu tik veža

Bile kokią,ar už 3 ar už 30 eur,susimokėsim,baisūs čia pinigai,kad tik veiktų ir vėl galėtume grįžti į gyvenimą,nes jau stogai seniai nurauti namie sėdint.

Niekas nenorės skiepitis....

Tai kad šlamštas šita vakcina........girdėjau daug šalutinių poveikių.....rusiška geresnė....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS