Italijoje bendras koronaviruso aukų skaičius padidėjo iki 34 833 | Diena.lt

ITALIJOJE BENDRAS KORONAVIRUSO AUKŲ SKAIČIUS PADIDĖJO IKI 34 833

Italijoje pastarąją parą nuo koronaviruso sukeliamo susirgimo padarinių mirė 15 žmonių, diena anksčiau šis rodiklis buvo dvigubai didesnis.

Kaip pranešė penktadienį Sveikatos apsaugos ministerija, bendras koronaviruso aukų skaičius šalyje padidėjo iki 34 833.

Per parą nustatyti 223 nauji užsikrėtimo atvejai. Bendras infekuotųjų skaičius Italijoje, įskaitant mirusius ir pasveikusius, pasiekė 241 184. Iš viso nuo pandemijos pradžios šalyje pasveiko 191 467 žmonės.
 
Vis dėlto nedideli lokalūs protrūkiai rodo, kad koronavirusas niekur nedingo. Pavyzdžiui, Bosnijoje užsikrėtęs verslininkas iš Vičencos atsisakė gulti į ligoninę ir toliau bendravo su žmonėmis, net ir žinodamas diagnozę.

Dėl šio epizodo Veneto regiono vadovas Luca Zaia pareiškė, kad nuo pirmadienio bus sugriežtintos koronaviruso profilaktikos taisyklės. Romoje infekcija diagnozuota penkerių metų vaikui, kuris savo ruožtu užsikrėtė nuo sesers. Dėl šio atvejo buvo uždarytas vasaros sodas, kurį vaikas lankė.
 
Praėjusių metų pabaigoje Kinijos Uhano mieste prasidėjęs naujojo koronaviruso sukeliamo susirgimo protrūkis išplito į daugumą pasaulio šalių.

Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija jį pripažino pandemija. Iki šiol koronavirusu pasaulyje užsikrėtė daugiau kaip 10,8 milijono žmonių, apie 520 tūkstančių infekuotųjų mirė.
 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS