Pablogėjo koronavirusu persirgusio S. Berlusconio būklė | Diena.lt

PABLOGĖJO KORONAVIRUSU PERSIRGUSIO S. BERLUSCONIO BŪKLĖ

Rugsėjo mėnesį koronavirusu persirgusiam buvusiam Italijos ministrui pirmininkui Silvio Berlusconiui gydytojai rekomendavo ramybės režimą namuose.

Kaip pranešė pirmadienį vienas iš S. Berlusconio advokatų Federicas Cecconis, 84 metų amžiaus politiko būklė pablogėjo.

„Medikai rekomenduoja visišką ramybę, jokio judėjimo ir jokios veiklos“, - sakė teisininkas. Anot jo, pastarosiomis dienomis S. Berlusconio būklė „šiek tiek pablogėjo“.

Savo ruožtu oficialus S. Berlusconio atstovas žurnalistams pareiškė, kad buvusio premjero būklė patenkinama. „Tik kelios dienos poilsio“, - sakė jis.

S. Berlusconiui, kuriam prieš kelerius metus buvo atlikta sudėtinga širdies operacija, Covid-19 buvo diagnozuotas rugsėjo 2 d. Politikas buvo hospitalizuotas jam nustačius ankstyvos stadijos abipusę pneumoniją. Rugsėjo 14 d. ekspremjeras buvo išrašytas iš ligoninės. Pats S. Berlusconis prisipažino, kad jautėsi labai nekaip ir būgštavo dėl savo gyvybės. Jis pavadino ligą „pragariška“.

Milane ir dar keliuose miestuose teismai nagrinėja „Ruby Ter“ bylą: S. Berlusconis, jo advokatai ir dar keli žmonės kaltinami papirkę liudytojus plataus atgarsio sulaukusiame procese, kai politikas buvo teisiamas už naudojimąsi nepilnamečių prostitučių paslaugomis. Buvęs premjeras 2014 metais buvo išteisintas, bet tyrėjai įtaria bylos liudytojas davus melagingus parodymus.

Baigus tyrimą įvairiuose miestuose pagal spėjamų melagingų liudytojų gyvenamąją vietą, prasidėjo atskiri procesai. Milane ir Sienoje teismai turėtų baigtis, bet nuosprendžių skelbimas atidedamas dėl pandemijos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS