„Žalgirių“ akistatoje nugalėjo kauniečiai | Diena.lt

„ŽALGIRIŲ“ AKISTATOJE NUGALĖJO KAUNIEČIAI

• 2

„TOPsport A lygos“ 22-ajame ture kovingumu išsiskyrė „Kauno Žalgiris“. Kauniečiai pademonstravo tvirtą charakterį bei namuose 1:0 (0:0) nugalėjo čempionato lyderį Vilniaus „Žalgirį“.

Pirmasis kėlinys buvo labai klampus. Per jį smūgius į vartų plotą atliko tik „Žalgiris“ – Deividą Mikelionį tolimais bandymais paplušėti privertė Ovidijus Verbickas bei Nikola Petkovičius.

Po pertraukos šeimininkai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį ir sukūrė ne vieną grėsmingesnį epizodą. Po Oyinlola Kayode perdavimo iš kairiojo krašto Gratas Sirgėdas atliko smūgį, tačiau Myroslavas Mazuras kamuolį blokavo.

Į aikštę po keitimo žengus Artūrui Dolžnikovui, kauniečiai žaidė aštriau. Po šio saugo perdavimo į baudos aikštelę 71-ąją minutę Filipas Dangubičius taikliai nukreipė kamuolį į vartus vienu lietimu.

Per pridėtą laiką legionierius iš Kroatijos buvo pabėgęs į kontrataką – smūgis sudrebino virpstą. Pačią geriausią progą „Žalgiris“ turėjo pačioje akistatos pabaigoje, kai prieš D. Mikelionį iššoko Paulius Golubickas, pastarasis atliko smūgį, tačiau šeimininkų vartininkas išlaikė kauniečiams pergalingą rezultatą.

„Kauno Žalgiris“ su 34 taškais rikiuojasi trečias, savo ruožtu, čempionato lyderiai pralaimėjo antrą kartą iš eilės ir turi 49 taškus.