– Pradėkime nuo to, kad jūsų biografija yra labai turtinga. Ten yra ne tik sportas, bet ir tarnavimas Krašto apsaugos savanorių pajėgose, darbas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, buvote netgi policijos tyrėja.
– Tikrai taip, čia viskas apie mane.
– Kaip taip nutiko?
– Būdama jauna taip pasirinkau profesiją. Buvau dar nepilnametė, pasitarusi kartu su tėvais, nusprendžiau pasirinkti profesiją, kuri būtų labiausiai tapatinama su sportu. Tuo metu maniau, kad dirbti valstybės tarnyboje bus labai susiję su sportu. Realybė yra šiek tiek kitokia, bet tada ir pasirinkau antrą kelią – sportą, išėjau iš tarnybos, tęsiu trenerės karjerą.
– Kaip jūs nusprendėte, kad būsite ne tik trenerė ir kitus mokysite sportuoti ir sveikai gyventi, bet ir pati dalyvausite varžybose ir įspūdingai atrodysite ant scenos?
– Tai buvo svajonė. Tai buvo hobis, kuris išaugo į profesiją.
LNK stop kadras.
– Kaip jūs viską spėjate?
– Visų pirma, turi būti disciplina ir aiškus grafikas. Nėra taip, kad kariuomenė, bet lyg ir kariuomenė. Dėl to įgūdžiai, kuriuos gavau kariuomenėje – disciplina ir ta dienos rutina – pasiteisina. Labai prižiūriu savo miegą, vaikų miegą. Visada kartu ruošiame maistą, vaikas yra įtrauktas ir jam įdomu.
– Esate policijos tyrėja, greičiausiai susiduriate su ne pačiais paprasčiausiais žmonėmis. Ar nebuvo iš jų tokių komentarų, kad jūsų išvaizda yra įstabi?
– Buvo, aš visada randu pliusų. Man mano išvaizda netgi padėdavo. Dažnai dirbdavome ir be uniformos, tie nusikaltėliai kartais nepatikėdavo, kad tokia moteris galėtų būti pareigūnė, todėl turėjau labai gerą priedangą.
– Fitnese žmonės rengiasi įspūdingais drabužiais. Kiek toks bikini kainuoja?
– Aš buvau „Fit Model“ kategorijoje, dabar esu bikini kategorijoje. Jeigu būtų „Fit Model“ kategorija – ten reikėtų dėvėti vientisą bikinį ir suknelę. Jeigu bikini – viršus ir apačia.
LNK stop kadras.
– Visi mato beveik kiekvieną kūno centimetrą.
– Beveik, bet yra uždengta, nes yra reglamentuota. Nėra taip, kad gali užsidėti bet kokį bikinį ir eiti ant scenos, praeiname patikrą, yra registracija, jos metu teisėjai patikrina mūsų bikinius, matuoja, nes turi dengti 3/4 sėdmenų ir uždengti krūtinę.
– Kokia yra kaina?
– Tai yra įdomiausia dalis. Šis sportas yra labai brangus, manyčiau, vienas iš brangiausių. Mėlynas bikinis kainavo 1,2 tūkst. eurų. Jis yra labai gero prekių ženklo, gerai atrodo, ant scenos žėri ir išsiskiria. Tas ir yra privalumas – turi išsiskirti scenoje. Kūną padaryti yra viena, bet kaip save pateiksi – estetiškai, gražiai, moteriškai.
– Kodėl kūnas turi būti rudas?
– Grimas, nes baltas kūnas atrodo ne taip estetiškai kaip rudas. Jeigu vienoje eilutėje stovėtų moteris tamsesnės odos ir šviesesnės, be abejo, laimėtų ta, kuri tamsesnė.
Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:
– Gal dar gerai matosi raumenys?
– Taip, išryškina labiau.
– Kokios išlaidos vienam pasirodymui?
– Dar yra startinis mokestis. Europos čempionate, kuriame dabar dalyvavau, startinis mokestis buvo 580 Eur. Tai tik už tai, kad dalyvauji šiame čempionate. Tada bilietai į tam tikrą šalį, kurioje tai vyksta – šiuo atveju buvo Ispanija. Bikinio kaina – nuo 500 Eur. Bateliai turi būti reglamentuoti, atitinkantys, jie kainuos nuo 50 iki 100 Eur. Purškiamas grimas – 100–110 Eur, makiažas ir šukuosena Lietuvoje – 250 Eur, užsienyje – 300–350 ir daugiau. Žinoma, apgyvendinimas tomis dienomis, maistas.
Naujausi komentarai