Pirmajame draugiškame mače „Rytas“ lengvai įveikė „Nevėžį“ | Diena.lt

PIRMAJAME DRAUGIŠKAME MAČE „RYTAS“ LENGVAI ĮVEIKĖ „NEVĖŽĮ“

• 0

Vilniaus „Rytas“ draugiškų rungtynių maratoną pradėjo lengva pergale prieš Kėdainių „Nevėžį“. Donaldo Kairio auklėtiniai „Jeep“ arenoje Mariaus Kiltinavičiaus treniruojamą ekipą įveikė 92:74 (21:19, 22:21, 23:15, 26:19).

Kol kas be legionierių besiverčiantys vilniečiai į savo sudėtį buvo įregistravę ir sutarčių su klubu neturinčius Deividą Dulkį bei Arminą Urbutį. Rungtynėse Vilniaus ekipoje taip pat nežaidė Saulius Kulvietis ir Rokas Gustys.

Po dviejų kėlinių vilniečiai turėjo tik trijų taškų pranašumą, tačiau jau trečiojo ketvirčio viduryje persvara siekė dviženklę ribą (55:45), o ketvirtojo kėlinio viduryje Kairio kariauna buvo priekyje 19 taškų atstumu (81:62).

Didžiausia „Ryto“ persvara buvo 24 taškai (81:57).

Greitose atakose vilniečiai pelnė 22 taškus, o Kėdainių ekipa – 14. „Rytas“ įmetė 25 dvitaškius iš 40 (62,5 proc.), „Nevėžis – 24 iš 43 (55,8 proc.).

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidęs 206 cm ūgio Martynas Echodas pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 5/6 baudos) bei pridėjo 6 atkovotus kamuolius.

15 taškų pelnęs Arnas Butkevičius iš žaidimo įmetė 5 metimus iš 7, o jaunasis Augustas Marčiulionis išsiskyrė įmesdamas 13 taškų ir pataikydamas 3 tritaškius iš 4.

Vilniečiai atliko 25 rezultatyvius perdavimus. 6 kartus sėkmingai asistavo Dovis Bičkauskis, keturis – A. Marčiulionis.

„Nevėžio“ klube graikas Panagiotis Kalaitzakis įmetė 22 taškus (3/6 dvit., 4/10 trit., 4/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nevėžiui“ nepadėjo įžaidėjas Sedrickas Barefieldas ir vidurio puolėjas Arielis Hukporti.

„Rytas“: Martynas Echodas 19 (7/12 dvit., 6 atk. kam.), Arnas Butkevičius 15 (3/4 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudos). Augustas Marčiulionis 13 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Lukas Uleckas 10 (4/4 metimai), Gytis Radzevičius ir Arminas Urbutis po 8, Karolis Giedraitis 5, Dovis Bičkauskis (6 rez. perd.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 4.

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzakis 22 (4/10 trit., 6 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 12, Abramo Canka 11 (5/6 dvit.), Vaidas Čepukaitis ir Justas Tamulis po 9.

Gairės: rytas, Nevėžis