Duobė tęsiasi: Kaune šeimininkavo „Partizan“ | Diena.lt

DUOBĖ TĘSIASI: KAUNE ŠEIMININKAVO "PARTIZAN"

"Kai jau nesiseka, kai viskas griūna, tai tą ubagą su lazda visi muša", - bandė juokauti Kazys Maksvytis. Jo treniruojami Kauno „Žalgirio“ vyrai patyrė 11-ąjį pralaimėjimą Eurolygos turnyre, savo aikštėje 74:88 nusileisdami tunyro lentelės kaimynams Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Nors Belgrado "Partizan" atrodė tikrai įveikiamas priešininkas, o kauniečių užnugaryje buvo pilnutėlė namų arena, 23-ojo turo mačas jiems nepavyko. Ambicingieji serbai jau nuo pirmųjų minučių ėmė diktuoti savo sąlygas ir po pirmo ketvirčio pirmavo dviženkle persvara (26:15).

K.Hayesas įdėjo iš viršaus ir realizavo du baudų metimus, tačiau tai buvo visi taškai per pusę antrojo kėlinio – 19:31. Edgaras Ulanovas įmetė baudos metimą, Achille Polonara smeigė tritaškį ir sumetė du baudų metimus, o I.Brazdeikis pasižymėjo keturiais taškais, o kėlinio pabaigoje tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo L.Lekavičius – 30:47.

Po pertraukos keturis taškus pelnė I.Brazdeikis, L.Birutis surinko šešis, o Arnas Butkevičius taikliai metė iš toli – 43:54. Tritaškį švystelėjo ir E.Ulanovas, po krepšiu sėkmingai prasiveržė L.Lekavičius, K.Hayesas vėl įdėjo iš viršaus, o Tomas Dimša įmetė vidutinio nuotolio metimą – 54:61.

Po dvitaškį įmetė E.Ulanovas ir I.Brazdeikis, o T.Dimša smeigė tritaškį – 61:78. R.Šmitas pasižymėjo penkiais taškais, I.Brazdeikis pataikė iš toli ir sumetė du baudų metimus, o Karolis Lukošiūnas dvikovą uždarė tritaškiu metimu – 74:88.

"Dėl įžaidėjų netekčių mes sulėtėjome ir tapome statiški. Mūsų puolimas nuo to nukenčia, neįmetame taškų, o varžovams atsiveria greito puolimo galimybių. Mūsų puolimas kenčia, bet gynyba... Jie sumetė 88 taškus, tai yra per daug. Mes buvome antroje vietoje Eurolygoje pagal gynybą, kartais net pirmoje. Buvo daug gynybinių klaidų", - rūstavo K. Maksvytis.

„Žalgiriui“: I.Brazdeikis 17, R.Šmitas 10, L.Birutis 10, K.Hayesas 8 (2 blk.), E.Ulanovas 6 (5 rez. perd.), A.Polonara 5, T.Dimša 5, A.Butkevičius 5, L.Lekavičius 5, K.Lukošiūnas 3.

„Partizan“: I.Papapetrou 17, M.Lessortas 14, K.Punteris 14.

"Kol komandai sekėsi, važiavome kaip tas traukinys įsibėgėjęs, net ir netekus savo lyderių žaidėme ir laimėjome. Dabar toks vaizdas, kad susidėjo ir nuovargis, o kai pralaimime, be abejo, atsiranda ir psichologinės problemos, - atsiduso K. Maksvytis. - Viena kita laisva diena mums nepamaišytų".

• Duobė tęsiasi: Kaune šeimininkavo „Partizan“