J. Narkevičius: A. Vaitkus negrįš į Klaipėdos uostą | Diena.lt

J. NARKEVIČIUS: A. VAITKUS NEGRĮŠ Į KLAIPĖDOS UOSTĄ

  • 11

Naujasis susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius teigia, kad kovo mėnesį atleistas buvęs Klaipėdos uosto vadovas Arvydas Vaitkus negrįš į buvusias pareigas.

„Aš esu priėmęs sprendimą, manau, kad šiai dienai tokios galimybės nėra (A. Vaitkui grįžti į uostą – BNS)“, – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė J. Narkevičius.

Pasak ministro, su A. Vaitkumi buvo kalbėta apie galimą taikos susitarimą.

„Apie tai buvo kalba su juo, bet sprendimas yra atviras“, – sakė J. Narkevičius.

A. Vaitkus atleistas kovo pabaigoje, buvusiam susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui suabejojus, ar uosto vadovas liktų nešališkas įmonių, parėmusių jį per savivaldos ir Klaipėdos mero rinkimus, atžvilgiu. A. Vaitkaus skundą Vilniaus miesto apylinkės teismas birželį atmetė, tačiau jis tokį sprendimą apskundė aukštesnės instancijos teismui.

A. Vaitkus prašė teismo pripažinti jo atleidimą neteisėtu, grąžinti į darbą, išmokėti kompensaciją už priverstinę pravaikštą nuo kovo 25 dienos iki teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos.

A. Vaitkus sprendimą jį atleisti vadino politiniu, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovai tvirtino, kad tai yra kerštas už uosto vadovo dalyvavimą savivaldos rinkimuose.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) birželį paskelbė, kad A. Vaitkus pažeidė įstatymą nedeklaravęs interesų. Jos teigimu, A.Vaitkus turėjo privačių interesų deklaracijoje nurodyti asmenis, paaukojusius lėšų politiniam sąrašui, su kuriuo jis kandidatavo į Klaipėdos merus ir kurie yra tiesiogiai susiję su komercinių interesų uoste turinčiomis įmonėmis.

Susisiekimo ministerija teigia, kad šiuo metu ruošiamasi skelbi Klaipėdos uosto vadovo konkursą.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

tomas

Pan Narkewizh, sėdi nelegaliai ministro poste ( Prezidentas liepė trauktis ), tai ir nespręsk, kaip turi elgtis p. Vaitkus. Ko gero jis, ilgai netrukus, užims tą pelningą ministro kėdę.

GIRULISKIS

VAITKKAU TUESI LABAI SAZININGAS TAI TAU UZDUOTIS KOVOTI PRIES TERORISTU UZGROBTA SKAUTU GATVE GIRULIUOSE. TIKUOSI PRIES TERORISTUS TU LAIMESI. NES TERORISTAI SKAUTU GATES YRA LABAI SAZININGI , MORALES NEPARADE. TAU PADES SAZININGIEJI ...GRUBLIAUSKAS,RAZBADAUSKAS,TARASKEVICIUS.DUDA. SAKALIENE.IR VISA TARYBA. PAMEGINK,NEBIJOK.UZ TEISYBE.

Sigitas

Na ką ministras nusprendė ar turintis savo nuostatą dar nereiškia kad A. Vaitkus yra nurašytas ir negalintis kelti savo kandidatūrą (čia jam pačiam spręsti). Todėl labai teisingai ir tiksliai yra pasakyta t.y. ". Vaitkus sprendimą jį atleisti vadino politiniu, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovai tvirtino, kad tai yra kerštas už uosto vadovo dalyvavimą savivaldos rinkimuose". Tas kuris su A. Vaitkumi taip pasielgė gavo savo atpildą. Liaudyje teisingai sakoma t.y. "Dievas yra , Dievas mato, Dievas žymi" . Sėkmės ir stiprybės Jums A. Vaitkau .
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS