A. Veryga apie R. Šimašiaus sprendimus: nebežinau, ką jis ten daro | Diena.lt

A. VERYGA APIE R. ŠIMAŠIAUS SPRENDIMUS: NEBEŽINAU, KĄ JIS TEN DARO

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigia, kad, skirtingai nei su kitais savivaldybių merais, su Remigijumi Šimašiumi jam nepavyksta susiskambinti. A. Veryga sakė, nebežinantis, ką meras daro ir kuo vadovaujasi.

Trečiadienio rytą R. Šimašius savo feisbuko paskyroje pranešė, kad Vilniaus miestas nusprendė pakeisti privalomo karantinavimo sąlygas šeimoms su vaikais. Pasak jo, pirmadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos paskubomis įdiegto visuotinio privalomo karantinavimo eksperimentas yra nevykęs.

R. Šimašius pabrėžė, kad apie Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą informavo tiek A. Verygą, tiek premjerą Saulių Skvernelį.

Tuo metu A. Veryga teigia, kad R. Šimašius jam neatsiliepė.

Vilniaus merui man nepavyko prisiskambinti ir pasikalbėti apie jų įsivaizduojamus sprendimus, tai tikrai negalėčiau pakomentuoti nei ką Vilniaus meras nusprendė, nei ką jis ten daro.

„Gal reikėtų baigti tas batalijas ir susipriešinimą. Tikrai nenorėčiau grasinti kažkokiomis sankcijomis merui ar dar kam nors. Norėčiau, kad susitelktume ir dirbtume. Be abejo, kai kuriems politikams kyla noras priiminėti savarankiškus sprendimus ir tai nėra gerai. Kada šalyje paskelbta ekstremali situacija, paskelbtas karantinas ir yra operacijų centras, norėčiau paprašyti merų, kad prieš priiminėjant tokius sprendimus tiesiog pasitartų ir pagalvotų, kokių galima būti ieškoti sprendimų, kad būtume lankstesni. Aš jau minėjau, kad bendravau su keliais merais ir vakar ryte, ir šiandien ryte. Bet Vilniaus merui man nepavyko prisiskambinti ir pasikalbėti apie jų įsivaizduojamus sprendimus, tai tikrai negalėčiau pakomentuoti nei ką Vilniaus meras nusprendė, nei ką jis ten daro“, – sakė A. Veryga.

ELTA primena, kad naktį iš pirmadienio į antradienį įsigaliojo sveikatos apsaugos ministro A. Verygos įsakymas, kuriuo savivaldybės įpareigojamos pasirūpinti grįžtančiųjų iš užsienio asmenų privalomuoju izoliavimu 14 dienų.

Gairės: koronavirusas, Remigijus Šimašius, Aurelijus Veryga, priverstinis karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Lietuvis

Susidaro toks vaizdas kad seime ,valdžioje niekas nieko nebežino, ką daro kairė ranka, ir ką daro dešinė ranka. Žodžiu visas šitas reikalas panašus i haosą.

ALGIS

Tamstai ir nepriklauso žinoti KĄ DARO M E R A I , NES JIE NEPAVALDŪS TAU , JIE RINKTI PERSONALIAI , O TAMSTA ESI TIK SĄRAŠINIS , JIE , O NE TAMSTA , ATSAKO UŽ PADĖTĮ MERIJOSE .

Nu jo

Issirinkot, vilnieciai, dziaukites :0 Vaikas yra vaikas...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS