Baikerio nužudymo byla: L. Baltrūnui panaikinti įtarimai | Diena.lt

BAIKERIO NUŽUDYMO BYLA: L. BALTRŪNUI PANAIKINTI ĮTARIMAI

Didelio atgarsio sulaukusioje byloje prokuratūra nusprendė Laurynui Baltrūnui panaikinti įtarimus baikerio Aivaro Kilkaus nužudymu, ikiteisminis tyrimas sustabdytas.

Taip pat įtarimai panaikinti ir L. Baltrūno žmonai Daivai Baltrūnienei bei bičiuliui Kazimierui Jakui, BNS penktadienį patvirtino Generalinės prokuratūros atstovė.

„Nesurinkus pakankamai duomenų, kad jie padarė nusikalstamas veikas (...) trijų įtariamųjų atžvilgiu yra priimtas nutarimas nutraukti ikiteisminį tyrimą“, – sakė prokuratūros atstovė Rita Stundienė.

Anot jos, šiuo metu atlikti visi procesiniai veiksmai, tačiau įtariamųjų paieška yra tęsiama – gavus svarbių duomenų, ikiteisminis tyrimas būtų iškart atnaujintas.

„Įvertinus ikiteisminio tyrimo metu surinktus duomenis bei nustatytas aplinkybes, daroma išvada, kad šiuo metu yra atlikti visi galimi procesiniai veiksmai ir išnaudotos visos galimybės nustatyti nusikalstamą veiką padariusį asmenį ar asmenis. Tačiau to padaryti nepavyko, todėl ikiteisminis tyrimas yra sustabdomas, tęsiant įtariamojo ar įtariamųjų paiešką“, – teigė R. Stundienė.

Apie panaikintus įtarimus penktadienio popietę pirmasis pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Baikeris A. Kilkus dingo užpernai – spalio 15 dieną, apie 17 val., motociklu išvyko iš namų Vilniuje ir negrįžo, jo buvimo vieta nėra žinoma iki šiol.

Netrukus po to suimtas buvo L. Baltrūnas, kuriam pareikšti įtarimai A. Kilkaus nužudymu. Suimtas L. Baltrūnas išbuvo keturis mėnesius. Vėliau jam skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra. Jis turėjo būti namuose ir nešioti apykoję.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

'daktaras'

nera kuno,nera ir nusikaltimo sudeties… .

o kur Kilkus?

Iškart įtartinai atrodė viskas atrodė. Niekaip nesinorėjo tikėti, kad Oblius galėjo tai padaryti. Bet tada kas pradangino Kilkų? Gal vis tik koks turtingas advokatas, prokuroras, verslininkas partrenkė Kilkų, tik viską bandė suversti Obliui? Buvo juk tragiška avarija prie Valkininkų, kurioje žuvo paauglė, o ekspertai netyčiniu nužudymu apkaltino toe pačioje avarijoje sužalojimus patyrusią jos motiną. Gal ir čia tie patys stebuklai, tik užsirauta ant kieto riešuto? Bet tokiu atveju paaiškėtų, kad mentai kažkaip sekė "Vorus", nes žinojo apie konfliktą klube. Taip pat atkreipčiau dėmesį į kažkokį keistą Vilniaus mentų vado Gago suinteresuotumą šioje istorijoje.

kaip baisu

o dingusio artimieji net kapo neturės, kas jų gaili? Dingo žmogus, ne adata, motociklas rastas miške, o teisėsauga už nieko neužsikabino? NETIKIU.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS