Paaugliai nusprendė medžioti pedofilus ir jiems pavyko | Diena.lt

Paaugliai nusprendė medžioti pedofilus ir jiems pavyko

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
....

Ar turi teisę ką nors sulaikyti ne pareigūnai? Buvom pamokyti, kai gavom velnių už bandymą drausminti pažeidėją - mums pareigūnai pareiškė, kad neturim teisės patys ką nors daryti, galim tik pranešti
1
-2
Versija

Jei vaikai internete ieško lytinių santykių su suaugusiais, tai normalaus suaugusiojo pareiga (ne tik moralinė) identifikuoti ir informuoti tarnybas bei tėvus. Gal būt tam tikras aplinkybes norėjęs išsiaiškinti asmuo buvo užpultas, apkaltintas ir nuteistas. Galimai nekaltai, nes visuomenė yra ligota. Čia daug kas daug kam vaidenasi.
1
0
rgbnij

O ar pačių "medžiotojų" kas nors nesumedžios? Nelabai tikiu ir pačia istorija. O šiaip tai labiau reikia saugotis nepilnamečių, nes gali pasinaudoti ir dar šantažuoti, reikalaudami pinigų kad neskųstų. Šita istorija ir galėjo būti šantažas. Kas suteikė teises kažką provokuoti? Manau galima duoti ieškinį už šantažą, priekabiavimą.
1
-3
Neaišku

Kaip su tais "ne pedofilais", kurie buvo provokuojami? Ar nebuvo pažeidimų dėl privataus gyvenimo, asmens duomenų? Dabar paaugliai tyrėjų funkcijas atlieka? Taip vadinamų įrodymų "patikimumas" irgi kelia klausimų. Provokacijas rengusių paauglių parodymai neturėtų būti rimtai vertinami, tai nėra atsitiktiniai praeiviai, o suinteresuoti asmenys. Teisėjas matyt jaunystėje irgi buvo koks nors "teisybės ieškotojas", o dabar turi galimybę pasireikšti ir parodyti, kur vėžiai žiemoja. Tokių "nuosprendžius" būtinai reikia skųsti, kol linčo teismai neišplito.
1
-2
senis

taip kad keiskit pavadynima ir veikit kitaip nes spauda jus išviešino ir manau specialiai .
3
0