Nelaimė Klaipėdoje: pro langą iškrito mažametis | Diena.lt

NELAIMĖ KLAIPĖDOJE: PRO LANGĄ IŠKRITO MAŽAMETIS

Antradienį vakare mažas valstybės globojamas vaikas iškrito pro langą ir susižeidė. Įvykio aplinkybes tirti ėmėsi įstaigos vadovai, vaikų teisių saugotojai ir policininkai.

Oficialus policijos atstovų pranešimas skelbia, kad rugsėjo 22 dienos vakare, 18.49 val., kažkur Klaipėdoje pro langą iškrito ir susižalojo 2013 metais gimęs vaikas. Dėl galvos sumušimo jis gydomas ligoninėje.

Policininkai skelbiasi renkantys medžiagą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, kuriuo vadovaujantis baudžiamas mušęs ar kitaip smurtaudamas sukėlęs žmogui skausmą asmuo.

Pasirodo, vaikas gyvena valstybės išlaikomuose globos namuose. Šeimyna, kurios narys yra šis vaikas, įsikūrusi atskirai nuo kitų panašių šeimynų. Vaikas iškrito pro antrojo aukšto langą.

Kaip pasakojo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Klaipėdos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovės pareigas einanti Indrė Kryžiūtė, netrukus po įvykio tarnybos darbuotojai nuvyko ten, kur gyvena šeimyna ir bendravo su vaikus vakare prižiūrėjusia auklėtoja. Iš jos pasakojimo duomenų, kad vaikas buvo skriaudžiamas ar verčiamas šokti pro langą, nėra.

Pirminės žinios labiau verčia manyti, kad nelaimė atsitiko vaikams išdykaujant.

Vaikų teisių saugotojų žiniomis, septynmečio gyvybei pavojus negresia, jis yra sąmoningas ir bendrauja su medikais.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

jonas

,,rytas,, taip vadinasi ale prižiurimu vaiku istaiga,ten reikia žurnalistus rimtus pasiusti meidžiagos iki kaklo nuo vaiku maitinimo maisto banko sudziuvusiu bandeliu,ir picikiu iš parduotuviu su pasibaigusiais galiojimais iki priežiuros,ir vaiku pinigu disponavimu savo reikmem iki vadovu lygio. auditas ir aukščiuausio lygio cia iš pirmu lupu.

Jolanta

Jei cia vaiku namu ryto globotinis tai tikiu nes vargsai vaikai kurie ten atsiduria. Kaip dar ta direktore eina tas pareigas ji sirdies neturi visai.. Sneku is patirties. Gaila vaikucio

Pranas Pričkus

Tai iš pradžių reikėjo ištirti "iš kažkur iškrito vaikas"?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS